Skocz do zawartości

Czy warto mieć dzieci?


Brad

Rekomendowane odpowiedzi

Herkules a skąd takie wnioski, że każda kobieta poczuje się samotna? ;) Wbrew pozorom kobiety są bardzo podobne do facetów i część chce mieć rodziny, część nie. Z tym, że na kobiety jest większa presja i gadanie przez matki, ciotki i babki "jak urodzisz to pokochasz". Jak ktoś tego nie czuje to jak urodzi to jedyne co będzie miał pretensję do siebie. Są kobiety, które sprawdzają się w macierzyństwie i spełniają się tam. Są kobiety, które czują się spełnione prowadząc prace naukowe. Są kobiety, które czują się spełnione podróżując. Są też takie, które chcą łączyć pracę naukową z wychowywaniem dziecka. To, że jesteśmy odmienne emocjonalnie od facetów nie znaczy, że mamy niesamowite parcie na dziecko ;) to jest pierwotny instynkt posiadać potomstwo, ale jak faceci nie rzucają się na kobiety w celach kopulacyjnych na ulicy, tak i my nie musimy mieć dziecka, żeby nie być samotną :D

Wiesz kto będzie bardziej samotny na starość? Kobiety, które się zmusiły w pewien sposób do macierzyństwa i całe życie tylko widziały swoje dzieci i męża, nie mając nic innego z życia i usługując nim. A potem dzieci odchodzą z domu i okazuje się, że mąż jest dla takiej kobiety jak obcy facet, a dzieci tak bardzo jej nie potrzebują i pojawia się ogromna pustka i wielki kryzys. Stąd też biorą się szalone mamuśki i teściowe, które zaczynają w butach wchodzić w życie swoich dzieci!

Poza tym część dziewczyn traktuje dzieci jako kartę przetargową w tym czy Misiaczek z nią będzie czy nie i po prostu łapią faceta na dziecko.

Tak samo jak mit macierzyństwa, że jest piękne, a jak urodzi się dziecko to w ogóle się zapomina o bólach porodowych, a na dodatek jest to idealny okres. A naprawdę nie jest, bo wiele matek ma problemy z własną psychiką, bo widzą się jako złe matki, bo czasami nie wytrzymują i chcą nakrzyczeć na dziecko. Nie mówię, że macierzyństwo nie jest piękne, ale jest wiele spraw o których kobiety wstydzą się rozmawiać. Macierzyństwo nie jest bułką z masłem i łatwizną, to też bardzo ciężka praca. Dobrze, że to się zmienia i ludzie zaczynają mieć tego większą świadomość.

SEOpisanie - seo copywriting i nie tylko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

standardowym modelem jest 2+2. Wszystkie odstępstwa nie podlegają tolerancji. :)

a u mnie jest 2+3+3 .... to źle ?

:P;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M0drzew widzę, że Ty też masz strasznie dużo czasu, skoro niedzielnego wieczoru nie spędzasz z rodziną tylko w Internetach :>

Wlaśnie wróciłem z niedzielnego spaceru z żoną, dziećmi i psem... dzieci poszły na piętro do zajęć w podgrupach (mycie - spać) żona coś szuka w sklepach online, więc zajrzałem na forum, czy dalej jałowa dyskusja w sprawie mocno związanym z SEO/SEM :)

PS

zamroziło roztopy, ślizgawka taka, że w szpitalu pewnie kolejka do chirurga urazowego...

a u mnie jest 2+3+3 .... to źle ?

:P;)

może rozwiń, bo możliwości jest wiele:

1. Ty+ brat + 3 żony + 3 dzieci

2. Ty+ żona + 3 dzieci+ 3 wnuki

3. Ty+mąż + 3 dzieci + 3 psy

4. Ty+ żona + 3 sąsiadki + 3 sąsiadów ?

:D

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanujcie to że Ona nie chce mieć dzieci kurcze ... Są ludzie co nie palą, są tacy co nei piją, są tacy co nei uprawiają se..xu są też tacy co nei chcą mieć dzieci ...

@Modrzew: ... ostatnia trójka to 3 koty :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIc się nie zmieni - serio :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faceci +35 +40, którzy nie mają żony i mają pustkę w domu? Aaaa nie sorry, zapomniałam, że to szczęśliwi i niezależni kawalerzy :) Kobieta nie ma prawa być szczęśliwa bez piątki dzieci :P Tak samo jak kobiety nie lubią uprawiać seksu, przecież orgazm jest tylko dla faceta. No i kobiety nie lubią pracować, wszystkie spełniają się tylko w pieczeniu ciast i sprzątaniu domu :)

A tak na serio to jest już jakiś wyższy level ciemnogrodu ;) nigdy z takim czymś się nie spotkałam, a myślałam, że widziałam już wszystko W Internecie :D

SEOpisanie - seo copywriting i nie tylko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faceci +35 +40, którzy nie mają żony i mają pustkę w domu? Aaaa nie sorry, zapomniałam, że to szczęśliwi i niezależni kawalerzy :) Kobieta nie ma prawa być szczęśliwa bez piątki dzieci :P Tak samo jak kobiety nie lubią uprawiać seksu, przecież orgazm jest tylko dla faceta. No i kobiety nie lubią pracować, wszystkie spełniają się tylko w pieczeniu ciast i sprzątaniu domu :)

A tak na serio to jest już jakiś wyższy level ciemnogrodu ;) nigdy z takim czymś się nie spotkałam, a myślałam, że widziałam już wszystko W Internecie :D

Zrzędzisz jak stara panna która mieszka na przeciwko... tyle, że ona jest nieprzeleciana, to ma powód, a co u Ciebie się stało ?? odpuść już i idź spać albo zajmij się czymś pożytecznym

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CheNelly na siłę chcą Cię przekonać do swoich racji, nie wiem tylko czemu sądzą, że ich racja jest jedyną słuszną :blink:

Jak będzie się czuła samotna to myślę, że sobie poradzi. Dziecko nie jest jedynym wyjściem, pies też jest fajny. Shitstorm za porównanie do dziecka za 3, 2, 1...

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CheNelly na siłę chcą Cię przekonać do swoich racji, nie wiem tylko czemu sądzą, że ich racja jest jedyną słuszną :blink:

Jak będzie się czuła samotna to myślę, że sobie poradzi. Dziecko nie jest jedynym wyjściem, pies też jest fajny. Shitstorm za porównanie do dziecka za 3, 2, 1...

pozdrawiam.

tyle, że nikt Jej nie nawraca, niech wierzy w co chce i robi co chce, ale CheNelly zachowuje się wg starej zasady, uderz w stół a nożyce się odezwą... więc skoro się tak obrusza to coś jest na rzeczy...

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WARTO mieć Dzieci!

Czasami są takie chwile w których serducho pęka z miłości.

Pracuję w domu i czasami było/jest MEGA ciężko.

Praca z dzieckiem przy boku jest jakby to powiedzieć ... mało wydajna :D

Teraz moja mała ma 2,5 roku i chodzi do przedszkola i jest zdecydowanie luźniej.

Dzieci to sama radość i ... trochę nerwów :D

Jedna z takich wesołych chwil (5 minut sama):

41a879.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shitstorm za porównanie do dziecka za 3, 2, 1...

pewnie żartujesz, bo normalny człowiek tak myśleć nie może

e:

NIc się nie zmieni - serio :)

tego Zgred nie byłbym taki pewny, znałem 3 kobiety, które całe życie się zapierały, po 30 wszystkie urodziły, więc tutaj jak to się mówi na dwoje babka wróżyła

co jak co ale jednak instynkt macierzyński czasami bywa potężny

cofam co powiedziałem, jest przynajmniej jeden pies, którego można a wręcz trzeba traktować jak człowieka i aż dziw że go to jeszcze nie ma skoro tyle razy został wywołany :)

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności