Skocz do zawartości

[startup] Pogotowietekstowe.pl


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś się zastanawia nad zamówieniem - szczerze polecam współpracę z Pawłem. Teksty dostałem szybko, solidnie, co ważne bez literówek, dziwnych odmian i innych baboli (a zamawiałem synonimy). Także szybkość realizacji potrafi iść w parze z solidnością, raz jeszcze dzięki! :)

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Weekend coraz bliżej, wraz z nim zbliżają się rabaty.
Jest to także ostatni rabatowy weekend przed wielką zmianą cen. Czy coś poza rabatem możemy Wam zaoferować? Dla pierwszych 5 osób, które sensownie napiszą, jakie produkty i dlaczego chcieliby u nas znaleźć otrzymają.... ROCZNY RABAT W WYSOKOŚCI 10%!!!!
To jeszcze nie koniec!
Co dwa tygodnie będą organizowane drobne konkursy, każdy będzie miał szansę wygrać coś dla siebie.
Gdzie można zamówić najlepsze teksty?
www.pogotowietekstowe.pl

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Szanowni Użytkownicy.

Z dniem 1 listopada zmianie ulegną ceny produktów z naszej oferty. Zostanie również wprowadzonych mnóstwo nowych produktów, po to by lepiej móc spełniać Wasze oczekiwania. Od przyszłego tygodnia możecie spodziewać się promocji ;)

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni użytkownicy.
Szukacie miejsca, gdzie szybko zamówicie dobre teksty? A może chcecie pobudzić do aktywności użytkowników Waszego forum? Jeżeli tak, to zapraszam na www.pogotowietekstowe.pl

Aby Was zachęcić - do Waszej dyspozycji oddaję kupony rabatowe dla pierwszych 15 użytkowników, dzięki którym zaoszczędzicie 10% !
Przy złożeniu zamówienia wystarczy podać kod:
76B8V2KJ

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

W dniu jutrzejszym zostanie zaprezentowana nowa odsłona sklepu,
Ech myślałem, że Odsłonisz nowe pisarki wraz z kilkoma innowacjami.... 

Ale na biedę możne być i odsłona sklepu ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności