Skocz do zawartości

Most się spalił...


zgred

Rekomendowane odpowiedzi


wyciągasz z szafy czyste majty i gajerek

Przypomniał mi się Afroamerykanin z Francji, o którym opowiadał znajomy. Gość spał pod schodami na najtańszej w okolicy kwaterze, a rano zakładał elegancki garnitur i szedł do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na motorze owszem ale nie rowerem.

Rowerzyści za bardzo rozpanoszyli się na drogach. Za mało im ścieżek, chodników i pchają się na ulicę .

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Ci rowerzyści i piesi.. mają czelność poruszać się w pasie drogowym..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote
rowerkiem Panie, rowerkiem (...)

Uważasz że to dobry pomysł?
Przyjechać do pracy spocony a później iść na spotkanie.

Na pierwsze spotkanie idziesz z sekretarką... pod prysznic :D Tam robisz co trzeba i odświeżony oraz uśmiechnięty idziesz na spotkanie z klientem.

A jeśli nie dbasz o kondycję to nie masz rowerka, sekretarki pod prysznicem a pocisz się po przejściu schodami na pierwsze piętro :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Ci rowerzyści i piesi.. mają czelność poruszać się w pasie drogowym..

wiesz, często poruszają się pasem drogowym mając obok ścieżkę

ogólnie uważam że powinny być egzaminy ze znajomości prawa ruchu drogowego zanim ktoś będzie mógł wyjechać na ulicę, bo to co wyprawiają rowerzyści na ulicach woła o pomstę do nieba

zwłaszcza zasady prawej jest moją ulubioną

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szlaf cyklisci z PO - żeby była jasność.

@bori doczytaj co to pas drogowy i gdzie się kończy.. już wiem jakim jesteś kierowcą.. i jak doskonale znasz kodeks drogowy..

Podstawowe elementy pasa drogowego:

jezdnia
chodnik (ewentualnie nieutwardzony ciąg pieszy)
pobocze
zjazd (indywidualny lub publiczny)
parking
zatoka postojowa
zatoka autobusowa
trasa rowerowa

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bori doczytaj co to pas drogowy i gdzie się kończy..

chodziło mi o pas ruchu, zasugerowałem się czytając Twój post


i jak doskonale znasz kodeks drogowy..

z całą pewnością lepiej niż 99% rowerzystów nie posiadających prawa jazdy a wpychających się na ulicę

z drugiej strony ja tak jak i większość osób mających blisko 20 lat prawo jazdy miałoby problemy z zaliczeniem obecnych testów i zdaniem egzaminu, złe przyzwyczajenia robią swoje

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety spora część rowerzystów robi co che, obserwowałem to paręnaście lat we Wrocławiu. Jeździ szybko i niebezpiecznie tam, gdzie chodzą ludzie traktując ich jak tyczki do omijania (na chodnikach).

Z punktu widzenia kierowcy, rowerzyści denerwują mnie przeobrażając się jak im wygodnie (na ogól na skrzyżowaniach świetlnych) w pieszych, pojazdy uprzywilejowane i na powrót w rowerzystów w zależności gdzie jest zielone światło.

Poza miejscowościami często jeżdżą bez świateł choć w tym względzie świadomość się zmienia i widuje się już rowerzystów w kamizelkach odblaskowych i oświetlonych.

Daleko im jednak do wymogów, które musi spełnić przeciętny kierowca samochodu- stan techniczny, stopień kultury i wyszkolenia.

Największa kultura wśród rowerzystów to Ci na dobrych kolarzówkach poza miastem.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust, to rowery w ogóle powinny zniknąć z ulic (chyba, że nie ma ścieżki rowerowej albo chodnika), bo to jest po prostu niebezpieczne. Zwłaszcza przy przeświadczeniu wielu rowerzystów (nie mówię, że każdego), że jezdnia jest jego.

Brzmi prosto a w praktyce:

- policjanci mandatują rowerzystów na chodnikach (nie wszędzie i pewnie zależy od tego jak bardzo żona posoliła do obiadu, ale osobiście miałem przyjemność dostać)

- rowerzyści zapindalają jak durnie po chodnikach i stwarzają spore zagrożenie dla pieszych

- pieszy nie są przewidywalni, często zmieniają kierunek i zatrzymują się (co jest normalne o ile nie przemieszczasz się dwa razy szybciej od nich...)

Ogólnie wystarczyłaby kultura i szanowanie swojego życia, ale to chyba za duże wymagania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności