Skocz do zawartości

Tor umiera?


jolan

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię tora, bo cenię sobie prywatność. Wprawdzie buraki z wiej...j twierdzą, że to siedlisko pedofili, alkaidy i innych podobnych, ale co oni tam wiedzą :)

Niestety korzystając z tora coraz trudniej wędrować po sieci, coraz więcej stron wchodzącym z tora pokazuje wała. I to nie tylko korzystający z usług cloudflare. Czy to znaczy, że tor, a co za tym idzie prywatność (oczywiście w pewnych granicach) w sieci skończy się zupełnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co oni tam wiedzą

jest ich tam więcej jak Ty zjadłeś pierogów :D Widzą doskonale, to już nie te czasu.

coraz więcej stron wchodzącym z tora pokazuje

tak to ogólnooświatowe zjawisko. Nie każdy potrzebuje trafik z TORa, co więcej wiele jego nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up pierogi uwielbiam i zjadłem ich w swoim przydługim życiu naprawdę dużo :)

Nie widzę powodów, dla których trafik z TORa ma być gorszy od tego z "normalnych" przeglądarek, zwłaszcza zaopatrzonych w adblock, adsense itp.

Chodząc przez TORa też raczej się nie spamuje/pozycjonuje, bo to robi się programami z wykorzystaniem elite proxy, więc naprawdę nie rozumiem awersji właściwieli stron do użytkowników TORa.

Dzięki PiO, że wy jeszcze TORowców nie wycinacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjadłem ich w swoim przydługim życiu naprawdę dużo

dla tego siedzi w TORze wiele służb, więc wiedza co i jak.

Nie widzę powodów, dla których trafik z TORa ma być gorszy od tego z "normalnych" przeglądarek

Jest gorszy na dodatek, blokując TOR można zablokować amatorskie ataki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenię sobie prywatność.

Przeprowadź się do chatki w lesie bez prądu i telefonu ;) , ale i tam nie zaznasz pełnej prywatnosci ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych kto interesuje się tematem, właśnie amerykańskie służby specjalne przyznali, że pracują nad wyszukiwarką, która będzie indeksować schowany content, miedzy innymi w TOR.

https://www.wired.com/2015/02/darpa-memex-dark-web/

Na początku roku tez była informacja, że przejmowane serwery TORowe przez Amerykanów, Rosjan i Chińczyków w taki sposób analizują trafik, w październiku przyjęli za jednym "strzałem" 6 serwerów jednoczesnej.

akagtybv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że TOR umiera. Obecnie to kloaka wykorzystywana do przestępczych celów.

Toś pojechał po bandzie, a napierda...ie linkami to wg ciebie perfumeria?

@Beerbant podajesz skrajny przykład. Między ustami, a brzegiem pucharu wiele się może zdarzyć. Nie pisałem o pełnej prywatności tylko o ograniczeniu wścibstwa niektórych administratorów :) a to robi różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności