Skocz do zawartości

jaki antywirus


tank

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na 1. komputerze ESET NOD32, na 2. Norton. Za swoją szczerość, Norton idzie w tym roku w odstawkę: https://www.dobreprogramy.pl/Symantec-Antywirusy-sa-juz-martwym-oprogramowaniem,News,54175.html

Tak, czy inaczej - sieć jest dzisiaj nieco mniej zasyfiona. Za dzieciaka zawsze coś hulało na dysku, flash'kach; w kwarantannie ostatnie zagrożenia mam z początku ubiegłego roku.

@ StrefaPC: AVG to dopiero malware. Zainstalował mi swego czasy tyle toolbarów do swojej wyszukiwarki, że musiałem kilka tutoriali czytać, jak się tego pozbyć z Chrome'a, FF i IE.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVG to dopiero malware.

Bo trzeba czytać co się dzieje podczas instalacji, a nie na ślepo wciskać "dalej" ;)

AVG używam od 2 lat i jeszcze ani razu nie przepuścił żadnego syfu. Norton ... no cóż, wiele straconych nerwów... taki zamulacz systemu...

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testuje obecnie Bitdefender na kilku komputerach w firmie a także Eset Smart Security. Jak na razie nieco na plus Bitdefender ze względu na dodatkowe mikro fukcje i nieco lepszą wykrywalność. Jestem jednak jeszcze w fazie testów, więc ostatecznej oceny się nie podejmuję. Podzielam też zdanie innych - odradzam Nortona.

seo/sem/www - NETIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co macie do nortona :P

te dla przeciętnego kowalskiego rzeczywiście zamulają i są słabe, ale rozwiązania biznesowe imho są bardzo dobre.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kaspersky, BitDefendera nie polecam, skusiliśmy się w firmie z powodu ceny i pozytywnych opinii i mamy problemy z konfiguracją aby nie spowalniały nienajnowszych komputerów. W tym względzie Kaspersky jest o wiele lepszy. Lepszy w Kasperskim jest też rozkład menu, łatwo znaleźć co się chce, w BD jest to bardzo nieintuicyjne. Rażą też literówki w polskiej wersji językowej, antywirus powinien budzić zaufanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę stwierdzić, że nie ma lepszego antywirusa niż kasperky. Z przykrością dlatego, że...https://www.forum.optymalizacja.com/topic/209175-kaspersky-lab/

W czołówce jest jeszcze Norton ale oni się wycofują.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy mieć inny OS i po sprawie dawno temu za czasów win 3.11 dobry był jeszcze McAfee, ale tak samo jak Norton czy Kaspersky z biegiem lat zrobił się strasznie zasobożerny. Avira też jest ok nawet jest darmowa do zastosowań domowych

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności