Skocz do zawartości

Włamania na strony i linki do kredytów, ubezpieczeń i innych PP - Co robić


Uczę się całe życie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Uczę się całe życie, romantyk z Ciebie niesamowity w moim odczuciu i masz wielką wiarę w polski wymiar sprawiedliwości.

Ostatnio oglądałem program jak gościowi ukradli kilka BMW z wypożyczalni, sam je znalazł we Francji a prokuratura i policja nie potrafią ich odzyskać. Wiadomo gdzie są samochody bo gość zamontował we własnym zakresie jakieś nadajniki, których nie potrafili zlokalizować i o nich nie wiedzieli złodzieje.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ucze się całe życie włamy były, są i będa nie Ty pierwszy i ostatni, nie ma co płakać, tylko trzeba znaleźć przyczynę, która zwykle leży po stronie właściciela, który dał otwartą furtkę. Prokuratura nie jest od tego typu zadań, bo jaka jest szkodliwość społeczna tego czynu? Tego sprawy kończą się na przybiciu pięczątki "umorzono"

Ja nie płaczę.

Co do szkodliwości

przy jednej stronie - znikoma

Przy 1000 - coś już jest

Jak dołożysz do tego strony instytucji państwowych - to już nie jest znikoma. Uwierz mi.



Uczę się całe życie, romantyk z Ciebie niesamowity w moim odczuciu i masz wielką wiarę w polski wymiar sprawiedliwości.



Ostatnio oglądałem program jak gościowi ukradli kilka BMW z wypożyczalni, sam je znalazł we Francji a prokuratura i policja nie potrafią ich odzyskać. Wiadomo gdzie są samochody bo gość zamontował we własnym zakresie jakieś nadajniki, których nie potrafili zlokalizować i o nich nie wiedzieli złodzieje.

Wiesz. Zawsze można nic nie robić i płakać tylko.

Wiadomo że te instytucje nie są najskuteczniejsze na świecie nie musisz mnie oświecać.

Moje doświadczenia uczą jednak że jak się napisze odpowiednio wniosek i trochę podrepcze to można coś osiągnąć.

Jak już pisałem. Może ich nie wsadzą, ale jak wyślą pisma do urzędów z prokuratury to utrudni się życie.

Napisanie wniosku to 30 minut. Potrzebuję tylko więcej domen. Może ktoś komu przeszkadza że nie może się przebić z kredytami przez strony rządowe, zrobi jakąś listę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


(ale wiesz, to może ktoś z pio jest tym hakierem;))
Może

Tak czy inaczej możesz się skontaktować z PP, podając id z linków albo same linki, przyblokowanie zarobków i konta to już jest kara.

Już dzwoniłem i rozmawiałem ale na mój wniosek nic nie zrobią. Też powiedzieli żeby to zgłosić bo tylko wtedy będą mogli coś z tym zrobić. Zablokować, usunąć konto, wstrzymać zarobki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lamie prawo trzeba z tym walczyć i jeśli jest taka możliwość to czemu nie. Zebrać dowody i przedstawić ich odpowiednim organom,

Tylko i tak i tak Twoje strony z chwilówkami nie beda wyzej, bo masz za mało doświadczenia i wiedzy. TOPy puste nie bedą, znikną hacki pojawi legalnie zrobiony cloaking a Ty i tak nie przebijesz się. Bedziesz zglaszac do Google kolejne strony, a na ich miejsce będą powstawać nowe.

Zalecenia jakościowe Google to nie prawo, a wiele o tym zapomina.

Może

Już tu jeden taki był z takim samym tematem i z okraszaniem mnie o to że to ja tak robię chwilówki, reinkarnacja?? rozczaruje Ciebie nie "robię" chwilówek i innych Polskich PP, i wątpię, że ktoś z aktywnych użytkowników z PiO to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to była kradzież batonika za 5 zł to miałoby sens. Organy działają niezwykle skutecznie.

A tak. Pierwsze pół roku będziesz chodził i wyjaśniał co to PP, kolejne co to serwer itp. itd.

Moim zdaniem bez sensu, chyba że masz za dużo czasu i nerwy ze stali.

Ja po włamie szukam przyczyny i uszczelniam to co mogę.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już tu jeden taki był z takim samym tematem i z okraszaniem mnie o to że to ja tak robię chwilówki, reinkarnacja?? rozczaruje Ciebie nie "robię" chwilówek i innych Polskich PP, i wątpię, że ktoś z aktywnych użytkowników z PiO to robi.

Max ja nie napisałem że to ty tylko sarkastycznie odpowiedziałem na tamtą wypowiedź.

Fakt jest że ta osoba może czytać lub nawet być użytkownikiem tego forum, ale nie musi. Rownie dobrze może być gdziekolwiek na świecie.

Mnie nie interesuje kto to zrobił. Dowody mam już zebrane od siebie. pliki zabezpieczone, wyśledzone PP z linkami. To naprawdę nie zajęło dużo czasu. Kilka klików i w godzinę wszysko jak na dłoni.

Mi chodzi o to żeby ten proceder utrudnić. O ile wisiało to na stronach Państwowych to trudno . Ale teraz poszło po stronach moich znajomych. Zaraz będzie na moich i na jeszcze innych osób. Nie chce mi się co dziń sprawdzać wszystkich stron czy nie mają włamu. Jak ktoś ma jedną można to robić.

Jeśli ktoś kto ma narzędzia ściągnąłby automatem listę takich stron z włamami to będzie szybciej. Jak nie to zrobię to ręcznie. To nie problem wpisać w google kawałek url który jest stały + inurl: i przeleciec po domenach pl, com.pl itd


Jakby to była kradzież batonika za 5 zł to miałoby sens. Organy działają niezwykle skutecznie.

A tak. Pierwsze pół roku będziesz chodził i wyjaśniał co to PP, kolejne co to serwer itp. itd.

Moim zdaniem bez sensu, chyba że masz za dużo czasu i nerwy ze stali.

Ja po włamie szukam przyczyny i uszczelniam to co mogę.

M

Ja mam do nich 10 min samochodem. Jak zadzwonią to uwierz mi że wszystko im wyjaśnię bardzo dokładnie. Mnie i tak nie zniechęcisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po włamie szukam przyczyny i uszczelniam to co mogę.

M

I tak się powinno robić, nie on to kto inny się włamie, nic nie dzieje się bez przyczyny. Ten czas poświęcony na latanie do prokuratury mógłbyś wykorzystać na dobre zabezpieczenie stron, ale zrobisz jak będziesz uważał to tylko moja rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich akcjach podobnie jak w temacie z nierzetelnymi partnerami nie brakuje pogróżek ale brak choćby jednego wklejonego w temat wyroku Sądu.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności