Skocz do zawartości

Włamania na strony i linki do kredytów, ubezpieczeń i innych PP - Co robić


Uczę się całe życie

Rekomendowane odpowiedzi


ani nie proszę, ani nie grożę, po prostu spotka Cię taki sam los jak inżyniera, to moje prywatne zdanie, więc nie wyskakuj na mnie z prokuratorem

Wiesz co to jednak zrobię to trochę inaczej. Znajdę instytucję publiczną na której stronie jest włam i poproszę grzecznie żeby to oni zgłosili do prokuratury włamanie. Znajdę ich dziesiątki albo i więcej. Co ty na to?

Nie wiem o co chodzi z tym inżynierem ale przestraszyłeś mnie nie na żarty. A strach mnie bardzo motywuje do działania. :)

Post miał naświetlić ludziom że jest problem i pokazać jak się choć trochę bronić. Zdobywanie linków w ten sposób nie jest etyczne i naraża na szkody inne osoby. Skoro ty nie masz skrupułów to ja też nie będę miał. Zaraz odszukam tu tematy gdzie były frazy z tym związane i poświęcę cały dzień na znalezienie jak największej ilości takich stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nawet będzie dokumentacja z kąd było przekierowanie.

Jak narobisz takich byków we wniosku, to "umożo" :D


Zalecenia jakościowe Google to nie prawo, a wiele o tym zapomina.

Tak jaki i forum dla webmasterów, to narzędzie optymalizacji kosztów Google. Po co mają komuś płacić jak mają darmową siłę roboczą w bantustanie...


to znaczy że prosisz

Pewnie prosi o to żebyś sobie wstydu oszczędził. Trochę głupio obnażać się z własną indolencją... Indusów i Chińczyków też zgłaszasz do prokuratury? :)

43O4Xdy.jpg

Czysta donkiszoteria.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tym inżynierem

uważasz nas za idiotów??

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/205303-ostrzezenie-dla-webmasterow-sluzace-obronie-spolecznie-uzasadnionego-interesu/

Wiemy, że prawdopodobnie to Ty. Ale na razie nie dostałeś jeszcze BAN za złamanie regulaminu wielokrotnie.

Jak rozumiem, że ten temat ma być jak pieśń pożegnalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bardziej nadaje się do działu dowcipy

Od razu piszę w tym dziale bo Max i tak tu przeniesie ten temat :)

Autor tematu i tak działy pomylił, więc pewnie będzie przeniesiony ;)

Ogólnie zastanawia mnie tylko jedna kwestia, mianowicie - dlaczego polacy mają taką chorą naturę, że jak im coś nie wychodzi to starają się ud****ć tych, którym się coś tam udało, w myśl zasady - ja nie mam to dlaczego on ma mieć. Z niczego innego to nie wynika a ten temat dobitnie to pokazuje. Jeżeli chodzi tylko o włamy to zabezpiecz stronę i po problemie, nikt Ci spluwy do głowy nie przystawia i nie zmusza Cię do tego żebyś podał mu loginy bo on chce sobie pospamować. Po drugie 90% włamów to są włamy z szablonów nulled, zapier... oprogramowania, przerabianych płatnych wtyczek. Dopisz więc do wniosku o ściganie spamerów żeby przy okazji sprawdzili legalność oprogramowania stron na które te włamy miały miejsce (przy okazji niech sprawdzą prawa majątkowe do grafik i zdjęć wykorzystywanych na tych stronach).

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dlaczego polacy mają taką chorą naturę, że jak im coś nie wychodzi to starają się ud****ć tych, którym się coś tam udało

To umysłowy komunizm, scheda po dziesiątkach lat socjalistycznej indoktrynacji.


PS Wczoraj atak na K2, dziś włamy, ciekawe co będzie jutro? :)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiemy ot dawno, że to Ty.
Bu ha ha. Wiesz co Sam sobie zrobię bana. Wyręczę Cię . Możesz usunąć to konto. Już ci to pisałem na PW po ostatnim ostrzeżeniu. Ani mnie to ziębi ani grzeje. Pokazuję Wam niektóre rzeczy to zaraz jest że to ściema. A jednak ludziska dziękują i mają przez to lepiej.

To umysłowy komunizm, scheda po dziesiątkach lat socjalistycznej indoktrynacji.

Po drugie 90% włamów to są włamy z szablonów nulled, zapier... oprogramowania, przerabianych płatnych wtyczek. Dopisz więc do wniosku o ściganie spamerów żeby przy okazji sprawdzili legalność oprogramowania stron na które te włamy miały miejsce (przy okazji niech sprawdzą prawa majątkowe do grafik i zdjęć wykorzystywanych na tych stronach).
Nie ma sprawy. Akurat nie każdy żyje ze spamu i PP. Ja kupuje zawsze pakiety developerskie skórek, modułów itp. To nie są tanie rzeczy ale..... a grafiki albo dłubię sam albo kupuje na fotolii...

Żegnam się z towarzystwem wzajemnej adoracji


To umysłowy komunizm, scheda po dziesiątkach lat socjalistycznej indoktrynacji.
Umysłowy komunizm to puszczenie takich włamów bezkarnie. Niedługo cały net będzie tym zasrany i jak wasi klienci zaczną płakać to się wtedy zobaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności