Skocz do zawartości

Sprzedaż ebooków


neversoft

Sprzedaż ebooków  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupiłbys ebooka na stronie WWW?

    • Tak
      10
    • Nie
      20
    • Jak by był ciekawy teks reklamowy i wiarygodna strona WWW
      7
    • Raczej tak
      3
    • Nigdy w życiu
      19
    • Nie mam zdania
      2


Rekomendowane odpowiedzi

osobistego linka referencyjnego

Nie mówiąc już o tym że w stopce powinny się znajdować 3 linki, co oznacza że nawet regulaminu nie przeczytałeś, a niebawem jak cię przytnie Michał stracisz wszystkie z sygnaturki.

wyszukaj4.jpg

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to racja. Ludzie! Moim zdaniem wypowiadacie się nie mając o tym większego pojęcia. Ja sam kupiłem no i handluję (a raczej zaczynam) handlować ebookami. Sądzę, że jest to b. dobra kopalnia wiedzy, a w Polsce działa znakomita firma Złote Myśli, która dba o swoich klientów. Np. mój kolega nie "trafił" z wyborem dobrego ebooka i on mu się nie spodobał. Dostał zwrot całej kasy i zainwestował w kolejnego (chociaż nie musiał tego robić- kasę dostaje się do ręki). Drugim razem był już zadowolony. Może nie chodzi tutaj o grosze za ebooka, ale o traktowanie klienta.

To tak samo jak po co kupować orgynalne filmy, płytki z muzyką czy oprogramowanie. Pomijając, iż jest to kradzież to jednak wszystkiego za free nie dostaniemy. A tymbardziej ebooków z Złotych Myśli. To jest szanująca się firma. Każdy ebook ma nr. seryjny, w bazie są przechowywane dane dot. kupujących. Myślicie, że ludzie kupowaliby ebooki, jakby były za darmo dostępne w sieci? Jasne, że nie. W sieci są tylko próbki reklamowe, a wszelkie nielegalne rozprowadzanie jest karane. Wiem, że wszystko da się ominąć, ale wchodzą jeszcze w grę inne zabezpieczenia i ani razu nie spotkałem się z kradzieżą ebooków. Przynajmniej nie ze ZM. A ty neversoft (ostatnio aktywny na forum ZM) powinieneś walczyć, a nie udawać potulnego baranka licząc, że ktoś z forumowiczów kupi ebooka z linku z twojej stopki.

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, a wszelkie nielegalne rozprowadzanie jest karane. ;) Wiem, że wszystko da się ominąć, ale wchodzą jeszcze w grę inne zabezpieczenia i ani razu nie spotkałem się z kradzieżą ebooków. :(:D

Spotkalem sie z kradzieżą wszystkiego, i ebuki, nie są wyjątkiem. Oczywiście lepiej się czyta ładnie wydaną książkę niż wydrukowanego ebuka. I tu jest problem, bo na monitorze to najwyżej można sobie forum poczytać albo gazete od biedy a książka MUSI być papierowa i tyle.

Książki na monitorze pewnie znajdą swoją nisze jak znajdują nabywców dziwne przedmioty na allegro.

Kiedyś miałem płytę z kilkoma tysiącami buków i jednego przeczytałem nawet ale to myła męczarnia. nie polecam,

Książki nanalogowe rulez! :D

Katalogi stron kdir i free web directory only english please!!! : system wymiany linków - Czyli zostań moim referralem w link vault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to dochody mam wprost proporcjonalne do promocji czyli 35zł. Uruchomiłem raz reklamę w adwords i jestem zadowolony, ponieważ wyszedłem na +

EDIT: Ogólnie to uważam, że ze wszystkiego można zrobić niezły biznes, tylko potrzeba wkładu itd. Działalność w PP nie jest taka łatwa.

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem uzależniony od czytania książek.. Czytam mase, ebooków też. Głównie jednak ściąganych via p2p. Odorobine czuję się usprawiedliwiony, bo sporo książek też kupuje, więc wspomagam autorów i wydawców.

Ebooki traktuje jako swego rodzaju biblioteke, jeśli nie przeczytałbym tych książek na ebookach, to raczej bym ich nie kupił - prędzej bym poszedł do biblioteki...

Ebooków nie drukuje, przyzywczaiłem się do czytania z monitora - tak szacuje że przeczytałem już tak grubo ponad setkę książek :)

Spojrzałem na oferte zlotychmysli, ebooki, które ja czytam nie pokrywają sie z ich ofertą. Po ebooki sięgam głównie rozrywkowo - czytam mase fantasy :) Książki bardziej specjalistyczne np informatyczne wole mieć papierowe - zdecydowanie lepiej mi się wtedy uczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i takie pytanie: kupiłby ktoś w taki serwisie jak mój książke taką zwykła drukowaną?

Nie

Jednak jeżeli książka byłaby tańsza niż nowa na allegro/merlin to bym kupił pod warunkiem, że masz ogromne ilości książek i konretny zbiór.

Jednak nie sądze abyś mógł konkurować z różnymi księgarniami i drukarniami ostatnio znalazłem księgarnio-drukarnie gdzie kupiłem książke za 8 zł + przesyłka. Taka sama w księgarni 35 zł a czym się różnia ? Niczym, byłem w szoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności