Skocz do zawartości

FAMILIADA, a poziom wiedzy społeczeństwa w młodym wieku


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!
Zastanawia mnie poziom wiedzy tych osób, które brały udział w dzisiejszym odcinku familiady:

Jak osoby, które kończą podstawówkę, liceum, studia i pracują w zawodzie jako dziennikarz nie są na tyle oczytani aby wiedzieć tak podstawowe rzeczy?
Czy to był odcinek jakiś "na żarty" czy poziom posiadanej podstawowej wiedzy przez nasze młode społeczeństwo jest na tak niskim poziomie?
Pozdrawiam
Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur bardziej mnie zastanawia poziom wiedzy tych co Familiadę oglądają.

nie linkuj bezpośrednio z PiO bo ten FP nie linkuje do PiO przecież.

Znajdź leszy sposób na podlinkowanie swojego FB, bo PiO to nie fanklub tego programu telewizyjnego, mało kto traci na taki hit czas, merytorycznej dyskusji o Familiadzie chyba nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co nad tym zastanawiać, tak po prostu jest i tyle. Ci ludzie żyją fejsem, imprezami, lansem. Myślisz, że mają czas zaprzątać sobie głowę tak nieistotnymi rzeczami jak mapa świata?

PS. Kupiłem ostatnio młodemu takie coś

https://allegro.pl/dumel-interaktywna-edukacyjna-mapa-swiata-krakow-i5106964007.html

W szkole czy od kolegów się tego nie nauczy.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan nie żyj tylko światem linkowania...

@blake: pełen szacun! Nie każdy myśli w ten sposób jak Ty... Niektórzy idą na łatwiznę i powiedzą, że dziecko znajdzie wszystko w internecie... Czasami takie rzeczy namacalne są bardziej efektywne od "Googli"

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą. Tylko zobacz jak później w jakim świetle takie osoby po studiach, którzy są dziennikarzami, stawiają naprawdę ludzi ambitnych i wykształconych ...

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w żadnym. Kto by się tam przejmował, że ktoś jakąś głupotę palnął w familiadzie. Czy po studiach czy nie, wpadki telewizyjne się zdarzają, zresztą nie tylko. Ile razy ja walnąłem taką gafę... Na przykład podczas Euro 2012 na całe gardło śpiewałem "cała Warszawa jest dzisiaj czerwono biała" :)

Więcej luzu, pewnie ci ludzie z filmiku i tak już są spaleni ze wstydu. Dla odstresowania: https://www.youtube.com/watch?v=Cey35bBWXls ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz widziałem "Familiadę" jakieś 15 lat temu. Zawsze zastanawiałem się kto to ogląda. Stawiałem na emerytów a tu masz :)

@ArTh00r, miło Cię widzieć na PiO :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lixe: oczywiście stres stresem... Ale przecież możesz nie dać odpowiedzi, zamiast się skompromitować na całego prawda? :) Ja nikogo nie nazwałem głupcem... lecz 3/4 odpowiedzi są błędne to coś nie halo...

@blake: też mocne to było :)

@Nikonem: Ja nie oglądam familiady ale zobaczyłem to w internecie i chciałem sobie porozmawiać z ludźmi na temat poziomu podstawowej wiedzy :) Mi również miło Ciebie widzieć, wszystko pomyślnie się układa? :)

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności