Skocz do zawartości

FAMILIADA, a poziom wiedzy społeczeństwa w młodym wieku


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

ten filmik z familiady to musi być żart, oni nie mogą być takimi debilami

"mucha nie siada" lata temu to oglądałem, dzięki za przypomnienie :D

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tę Familiadę. Jak dziewczyna wyskoczyła z Koreą to mnie zamurowało. Ale jak następny wyskoczył z Ameryką Południową to uznałem, że oni są dziennikarze z cyrku. Co potwierdził kolejny. Z Anglią. Stres stresem ale chyba coś powinni mieć w tych łbach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niektórzy nie wiedzą nawet ile województw w Polsce mamy :D

Czuję, że ta informacja zmieni moje życie.

Ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak elementarnej wiedzy już nie jest przykry, jest to wręcz przerażające. Jeżeli takie pokolenia dojdą do władzy, to jedyne co mi zostanie to oglądanie europejskiego futbolu, przykładowo niemieckiego czy brazylijskiego, siedząc sobie spokojnie gdzieś w czechosłowackiej wsi...

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, po co się uczyć na pamięć, skoro w każdej chwili można sprawdzić to w internecie?

Po drugie, zbyt dużo jest informacji, które szybko się dezaktualizują. Psu na budę dzisiaj wiedza o Nokiach z 2005 roku.

Po trzecie, oprócz suchych informacji potrzebne jest rozeznanie ("oczytanie" itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy teraz takie społeczeństwo, ludzie podstawowych rzeczy nie wiedzą, a jak coś potrzeba to internet, choć tego też nie potrafią używać. Mam w ciągu dnia bardzo dużo rozmów telefonicznych i codziennie muszę tłumaczyć co to jest przeglądarka, a co wyszukiwarka, aż czasem mam dość. Zazwyczaj wygląda to tak ( w uproszczeniu): Pan mi poda adres strony www, podaję, odpowiedź: nie ma takiego adresu, pytam Pan wpisuje adres w przeglądarkę?, odpowiedź: no tak, a gdzie, no to pytam: w przeglądarkę na 100%, nie w wyszukiwarkę google?, no w przeglądarkę, nie ma takiego adresu, no to tłumaczę nadal, proszę wpisać adres w przeglądarkę, w pasek adresu, na samej górze (czasem bardzo trudno wytłumaczyć gdzie znaleźć to miejsce), po ok 15 minutach tłumaczeń itp, praktycznie zawsze okazuje się że adres ktoś wpisywał w google, a potem chciał przejść dopiero na stronę. Tylko że tej strony nie ma w google.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy teraz takie społeczeństwo, ludzie podstawowych rzeczy nie wiedzą, a jak coś potrzeba to internet, choć tego też nie potrafią używać. Mam w ciągu dnia bardzo dużo rozmów telefonicznych i codziennie muszę tłumaczyć co to jest przeglądarka, a co wyszukiwarka, aż czasem mam dość. Zazwyczaj wygląda to tak ( w uproszczeniu): Pan mi poda adres strony www, podaję, odpowiedź: nie ma takiego adresu, pytam Pan wpisuje adres w przeglądarkę?, odpowiedź: no tak, a gdzie, no to pytam: w przeglądarkę na 100%, nie w wyszukiwarkę google?, no w przeglądarkę, nie ma takiego adresu, no to tłumaczę nadal, proszę wpisać adres w przeglądarkę, w pasek adresu, na samej górze (czasem bardzo trudno wytłumaczyć gdzie znaleźć to miejsce), po ok 15 minutach tłumaczeń itp, praktycznie zawsze okazuje się że adres ktoś wpisywał w google, a potem chciał przejść dopiero na stronę. Tylko że tej strony nie ma w google.

Patrząc na twoją interpunkcję to przyganiał kocioł garnkowi..

Przyszli dziennikarze powinni być za pan brat z wiedzą o świecie. Na szczęście to nie jest coś czego nie można by się nauczyć, więc po co się na nich wyżywać i krytykować całe "młode pokolenie"? Nauczą się i tyle.

Płakać można nad rzeczami, których nie da się nauczyć, np. nad wkładaniem serca w to co się robi albo nad ambicją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności