Skocz do zawartości

Fresh Scraper - codziennie świeże adresy dla SEO


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie jest 132 użytkowników. Myślę, że jak przyjdzie zapłacić, to będzie dobrze jak zostanie 10-15% z nich. Wczoraj dodałem kilka nowych skryptów do harvestara. Dojdzie jeszcze trochę tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To było luźne porównanie :D Chodziło o to, że wiele osób/sklepów sprzedaje bazy i na nich nikt nie wylatuje (no może ostatnio trochę na k2).

Na sprzedawane bazy też widziałem niejedno narzekanie. Gdybym miał każdy adres sprzedzać każdym softem, abonament byłby conajmniej 5 razy droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było z lekka bez sensu gdyby Fresh Scraper miał mieć sprawdzone listy pod kontem dodania linku. Każdy stosuje nieco inną konfigurację dodawarki, stosuje proxy od innego dostawcy używa na różnej liczbie wątków itd. To wszystko wpływa na skuteczność, jeden z listy wyciągnie 5k linków, a inny w tym samym czasie z tej samej listy zrobi 3k linków. Co za problem jest puścić swoją spamiarę, na swoich ustawieniach potem to gdzie będzie link odfiltrować wg. kryteriów jakie nam pasują i mamy już listę gdzie można dodać link (zanim padną miejscówki lub zostaną zabezpieczone). Fresh Scraper daje gotowca, którego można sobie lekko obrobić i dostosować do swojego narzędzie, potrzeb i oczekiwań. W mojej opinii jest bez sensu aby miało to sprawdzać gdzie można dodać link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt o zdrowych zmysłach nie jest w stanie przy takich cenach, ilości użytkowników zapewnić sprawdzone adresy(możliwość dodania linka) dla takiej grupy skryptów. Koszty operacyjne zjadły by na dzień dobry. Dla mnie to jest oczywiste. Nie neguję tego projektu, choć uważam, że on jest tylko dla osób które nie potrafią same harvestować. Reszta nie powinna się czuć zagrożona:)

Kod rabatowy -25% w Bieznes-Host B11U-9YNF-H12Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jak wyjdzie. Dodałem statystyki ilościowe dla skryptów. W tym momencie powinno wyjść Ci dla Xneolinka 55028 adresów.

Myślę jednak, że wartość FreshScrapera wyjdzie dopiero przynajmniej po pełnym miesiącu działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności