Skocz do zawartości

Fresh Scraper - codziennie świeże adresy dla SEO


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Leci blast z Xneolinks na wszystkie adresy obsługiwane przez ten soft z harvestu wyszło 44k, usunąłem oczywiście k2(linkowanie tym teraz nie ma sensu), zobaczymy ile wyjdzie sukcesów.

Blast skończony, wyszło sukcesów 2% na całej bazie, wszystko zależało od rodaju skryptu, były skrypty co skuteczność 0%, a drugie co skuteczność na poziomie 10%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie najgorzej, jak na tygodniową bazę weszło 900 wpisów. Tak jak pisałem, dopiero po pełnym miesiącu funkcjonowania serwisu okaże się ile jest warty.

No i trzeba pamiętać o tym, że k2 są pomijane. A k2 to pewnie w xneolinksie (nie wiem, ale podejrzewam) też lwia część bazy.

Które skrypty wchodzą najlepiej, a które wcale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się bez bicia, że miałem zamiar wykupić dostęp, ale darmową listą zapchałeś moje możliwości na amen :) mam xneolinks w wersji standard i trzema wątkami w tydzień zaorałem dopiero 10k z tej listy :), co w efekcie dało około 220 linków. Zatem na razie dziękuje, bo muszę przefiltrować darmowy harvest. Gdybyś oferował przefiltrowane listy, to pewnie ruch w interesie byłby większy, czego Ci życzę. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję bardzo za darmową listę.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności