Skocz do zawartości

[info] Punkty Payback mające już trzy lata będą wygaszane


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Największy w Polsce program lojalnościowy po raz kolejny kasuje punkty. Z kart blisko 2,5 mln Polaków wyparuje jutro 17,8 mld pkt. wartych 18 mln zł - czyli ładna kumulacja w Lotto.

https://finanse.wp.pl/kat,1035863,title,Punkty-Payback-jak-kumulacja-w-lotka-18-mln-zl-do-wyjecia,wid,17294902,wiadomosc.html?ticaid=1146ae&_ticrsn=3

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe dziadostwo jak na program lojalnościowy.

- Wygaszamy punkty mające już trzy lata. To jest relatywnie długi okres. W innych programach jest to często tylko rok. Naszym zdaniem to wystarczy, by za zdobyte punkty doładować telefon, kupić kawę czy wymienić na nagrodę. Jeśli ktoś przez trzy lata tego nie zrobi, to można powiedzieć, że nie korzysta z programu i mu na tych punktach nie zależy - mówi Michał Pieprzny, prezes Loyalty Partner, która jest właścicielem Paybacka

i osioł nie pomyśli, że ktoś kto zbiera te punkty przez 3 lata może zbierać na jakąś wartościową nagrodę a nie kupon na jakąś marnej jakości kawę..

IMHO to zwykłe złodziejstwo i sqrwysyństwo. To tak samo jakby po 3 latach odkładania jakichś groszy na konto oszczędnościowe bank stwierdził, że ta kasa nie jest Ci chyba potrzebna, skoro przez 3 lata z niej nie korzystałeś.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że to regularna kupa .ó..a i "nagrody" warte 0,001 % wydanych pieniędzy to jeszcze takie numery wymyślają. Brak realnej konkurencji psuje.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem .... w eweblinku.

Rozumiem Twą chwilową radość.

Mocno się musiałeś rozczarować po zauważeniu błędu.

:)

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ta firma to bułgaria pi****l.... na ich karcie wytarł mi się numer payback zapewne robią takie z xxxx karty celowo i mam problem nie mogę nic otrzymać za moje 7000 punktów a na ich z xxxx stronie odzyskanie, skontaktowanie się w celu odzyskania jest moim zdaniem celowo zagmatwane wrecz niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności