Skocz do zawartości

Uczeń na staż


bestos

Rekomendowane odpowiedzi

Która widzi co masz do przekazania.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arcane89

Oprócz wątpliwej ironii to naprawdę niewiele wnosisz. Jak na razie się nie wykazałeś, nawet próba ataku Ci nie wyszła, więc odpuść. Jeżeli chcesz się naprawdę spierać to napisałeś, że młode pokolenie (obecni 18-22) prawie zupełnie pozbawione jest logicznego myślenia. Nie napisałeś, że prawie całe młode pokolenie, więc sam czytaj ze zrozumieniem co piszesz ;)

Wracając do tematu polecam temat założony przeze mnie, bo sporo informacji się tam przewinęło:

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/194356-jakie-sa-szanse-na-odbycie-stazu-w-branzy-seo/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arcane89

Oprócz wątpliwej ironii to naprawdę niewiele wnosisz. Jak na razie się nie wykazałeś, nawet próba ataku Ci nie wyszła, więc odpuść. Jeżeli chcesz się naprawdę spierać to napisałeś, że młode pokolenie (obecni 18-22) prawie zupełnie pozbawione jest logicznego myślenia. Nie napisałeś, że prawie całe młode pokolenie, więc sam czytaj ze zrozumieniem co piszesz ;)

Wracając do tematu polecam temat założony przeze mnie, bo sporo informacji się tam przewinęło:

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/194356-jakie-sa-szanse-na-odbycie-stazu-w-branzy-seo/

Bardzo cieszę się, że niczym się nie wykazałem - nie mam najmniejszego też zamiaru tego robić.

Próba ataku?Na forum? Serio? Okej...

Skoro dalej wykazujesz problemy w czytaniu z zrozumieniem, niestety nie jestem w stanie Ci pomóc. Myślę że blake - jako specjalista ds. psychologii forumowej - jako jedyny może Ci pomóc. Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

She+just+insulted+the+person+she+was+try

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro dalej wykazujesz problemy w czytaniu z zrozumieniem, niestety nie jestem w stanie Ci pomóc. Myślę że blake - jako specjalista ds. psychologii forumowej - jako jedyny może Ci pomóc. Powodzenia!



i-m-out-o.gif

Odpowiedź do autora tematu - skoro nawet nauczyciele zachowują się jak na długiej przerwie w gimnazjum, to jaki sens szukać uczniów. PiO uczy i bawi, mimo różnicy pokoleń niesie kaganek oświaty pod strzechy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności