Skocz do zawartości

Google szykuje nowy algorytm Knowledge-Based Trust


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co demonizować "odpływu" $$$ z AdWords a już najmniejsza w tym "odpływie" jest zasługa SEOwców ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W praktyce będzie to onet, wp, allegro, ceneo, panorama firm + kilkanaście innych. Mniej więcej tak jak teraz,

Możesz przybliżyć jakie to frazy niby okupują onety, wp, panoramy firm ?? Bo ja chyba ślepnę i w żadnej z kilkudziesięciu branż i związanych z tymi branżami słowami kluczowymi w/w serwisów nie widzę ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np frazy związane ze zdrowiem. 80% wyników w top 10 to onety i podobne. I tak dokładnie jak mowie o "onetach" to chodzi mi o serwisy dużych grup wydawniczych. Taki poradnikzdrowie.pl znikąd pewnego dnia wskoczył na bardzo wielu frazach na 1 miejsce. No ale ma dużo linków ze stopek innych serwisów tej grupy. Zreszta kiedys ten cały Muller czy jak mu tam mówił, ze pracują nad algorytmem mającym za zadanie zwiększyć widoczność "zaufanych" serwisów. Udalo się. Mam jeden przypadek ze wyborcza z artykułu napisanego przez zapewne jakiegoś praktykanta linkuje do mnie i zgadnijcie kto jest wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np frazy związane ze zdrowiem. 80% wyników w top 10 to onety i podobne.[...]...

Mam pod opieką dość duży portal kosmetyczny, w wielu wynikach w top 10 pojawiają się portale typu onet czy wp.

Mam jeden przypadek ze wyborcza z artykułu napisanego przez zapewne jakiegoś praktykanta linkuje do mnie i zgadnijcie kto jest wyżej...

A to akurat nic nowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście w/w serwisy mi nie mieszają a co do AdWordsa to spuściłem ich do szamba , z innych źródeł ściągnięcie jednego UU z zainteresowanej grupy docelowej dla produktu czy usługi kosztuje mnie do 90% taniej.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


UU z zainteresowanej grupy docelowej dla produktu czy usługi kosztuje mnie do 90% taniej

Są usługi z których ściągniesz taniej, ale na większość usług i produktów niestety się nie da. Nie wszyscy sprzedają zdjęcia i nie wszyscy mogą za darmo ruch ściągać z for i serwisów dla grafików.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wszyscy

Wszycy i w każdym temacie mogą sobie na serwis ściągnąć ruch znacznie taniej od AdWordsa i to ruch "targetowany" ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W praktyce będzie to onet, wp, allegro, ceneo, panorama firm + kilkanaście innych. Mniej więcej tak jak teraz,

Możesz przybliżyć jakie to frazy niby okupują onety, wp, panoramy firm ?? Bo ja chyba ślepnę i w żadnej z kilkudziesięciu branż i związanych z tymi branżami słowami kluczowymi w/w serwisów nie widzę ...

chociażby moje frazy, 2-3 pozycja od pół roku allegro, a jak dopiszę duże miasto obok to jeszcze do top 5 wskakują panorama firm i zumi :(

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszycy i w każdym temacie mogą sobie na serwis ściągnąć ruch znacznie taniej od AdWordsa i to ruch "targetowany" ;)

Jeszcze powiedz mi, że w takiej samej ilości to zaraz wysyłam Ci ofertę pracy :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2-3 pozycja od pół roku allegro, a jak dopiszę duże miasto obok to jeszcze do top 5 wskakują panorama firm i zumi

Tak się składa, że pf i zumi to żaden problem, ciężej jest z allegro ale i na to są sposoby.

Ważne jest aby nie powielać schematów i nie przenosić pomysłów z forum do własnej strategii. ;) Każdą strategię należy dopasować do branży, konkurencji, witryny etc.

Portale tzw. dużych grup wydawniczych można wykorzystać do własnych celów. Wiąże się to z większymi nakładami finansowymi ale zyski są większe niż wydatki. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze powiedz mi, że w takiej samej ilości

W mniejszej ilości ale za to ze znacznie większą konwersją.


zaraz wysyłam Ci ofertę pracy

Jak dołaczysz do niej zakwaterowanie w całorocznym domku nad jeziorem z dala od tłuszczy i lemingów to się zastanowię :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności