Skocz do zawartości

[Wykonam] Teksty wysokiej jakości. Pierwszy tekst GRATIS!


Zychoo

Rekomendowane odpowiedzi

Artykuł na dowolny temat za DARMO


Jeśli potrzebujesz dobrego tekstu na stronę, chcesz przyciągnąć ruch albo zbudować wartościowe zaplecze, a nie masz zacięcia i chęci do pisania, rozpocznij ze mną współpracę.


Nic nie ryzykujesz, bo pierwszy artykuł na zaproponowany przez Ciebie temat, jest zupełnie za DARMO.


Napiszę dla Ciebie tekst o długości ok. 2000 znaków ze spacjami, który bez żadnych opłat, będziesz mógł/mogła zamieścić od razu na swojej stronie internetowej lub go przedrukować.


Proponuję Ci miłą współpracę, w której ja będę tworzyła teksty i zamieszczała na Twojej stronie, a Ty będziesz jedynie robił/a przelew. J


Przygotuję dla Ciebie artykuły dopracowane merytorycznie (umieszczę w nich nawet linki do badań naukowych), poprowadzę blog tematyczny i stworzę stronę zapleczową (z wykorzystaniem szablonu WP) z wartościowymi tekstami „dla ludzi”.


Nie będę się rozpisywać, że moje teksty są najlepsze, wolne od błędów i takie tam. Robię wszystko, żeby każdy artykuł był profesjonalnie przygotowany, ale jestem tylko człowiekiem i czasem coś może mi nie wyjść (błędy ortograficzne i stylistycznie jednak skrzętnie usuwam).


Może nie spodobać Ci się mój styl, podejście do tematu albo słownictwo, którego używam. Dlatego daję Ci możliwość przetestowania moich umiejętności i sprawdzenia, czy moje teksty są tym, czego potrzebujesz.



Kiedy już dostaniesz ode mnie darmowy artykuł, wybierz jedną z moich ofert:



Pakiet Blogowy – prowadzenie bloga przez miesiąc, w tym przygotowanie 10 wpisów od 3,5 do 4,5 tysięcy znaków ze spacjami + dodanie zdjęć, umieszczenie wpisów na blogu, zaproponowanie tematów – 350 zł netto


Pakiet Strona zapleczowa – 10 artykułów po ok. 2 tysiące znaków ze spacjami, gotowy szablon WP i umieszczenie artykułów na stronie – 250 zł netto


Pakiet Artykuły na stronę – 5 artykułów wysokiej jakości wymagających specjalistycznej wiedzy od 4,5 - 6 tysięcy zzs – 350 zł netto


Pojedynczy artykuł – od 2 - 3,5 tysięcy znaków ze spacjami – 25 zł netto


Opisy produktów - 10 opisów do 1000 zzs. - 50 zł


Teksty na stronę internetową (opis działalności firmy, FAQ, "O nas", itp.) - do indywidualnego ustalenia


Pakiet Napisanie książki – do indywidualnego ustalenia


Copywriting – tworzenie oferty sprzedażowej – cena zależna od wyników, czyli konwersji (jeśli oferta nie będzie sprzedawać, nie płacisz nic).



Zajrzyj też do mojego portfolio i sprawdź, czy mój styl pisania to właśnie to, czego szukasz:



www.martazych.pl - blog o rozwoju osobistym i finansowym
www.obiadujemy.pl/blog - blog o zdrowym odżywianiu/kulinarny

Proszę o kontakt na email:


majkmarta@gmail.com



Dane firmy:


Perpetuum Sp. z o.o.

ul.Energetyczna 9/117

05-500 Piaseczno

NIP: 1231289260

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności