Skocz do zawartości

Program do obróbki wideo


darties

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogłem znaleźć na tym forum osobnego działu na temat wideo - więc wybrałem ten.

Chciałbym kupić program do obróbki wideo i zastanawiam się nad Corel Video Studio8 a Pinnacle Studio 18 Ultimate. Dotychczas korzystałem jedynie z Windows Movie Maker i darmowej wersji Ulead Video Studio. Zależy mi aby było intuicyjnie, prosto, szybko, nie zacinało i dużo gotowych pierdółek typu przejścia i efekty. Ewentualnie może jakiś inny program ? (chyba odpada Sony Vegas, bo z tego co dotychczas czytałem będzie za trudny dla początkującego).

I kolejne pytanie, czy kupując jako osoba fizyczna będę mógł z takiego programu korzystać po założeniu działalności gospodarczej w celach z nią związanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem movavi video editor (jest wersja komercyjna dla firm), prosty, efektów trochę ma, dobrze sobie radzi z .mov a o to mi chodziło przede wszystkim,

cena - nie pamiętam 200 - 300 zł? licencję łatwo kupisz zarówno w PL sklepach, jak i u producenta (mają stronę tłumaczoną na pl, a płatność via paypal)

jak kupisz jako osoba fizyczna, to nie wiem czy możesz 'rozszerzyć' licencję na komercyjną

antydeska.pl - drewniana elewacja bez impregnacji i konserwacji, :o  a jeśli szukasz modnych i stylowych butów to polecam sklep: brooman.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności