Skocz do zawartości

Czy PR będzie aktualizowany


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dla stron pozycjonowanych nie ma to większego znaczenia, gorzej z katalogami bo wpłynie to na ich autentyczność.

Jeszcze kilka wypowiedzi i będzi emożna zostawić linka z reklamą nieprawdaż :D

Wracajac do PR - pożyjemy zobaczymy aczkolwiek aktualizacji zewnetrznej "dla mas" nie było od baaardzo dawna.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma aktualizacji "dla nas ", "dla was ", ani "dla niego ". Aktualizacja jest jedna. Dostęp do pobierania wyników aktualizacji został zablokowany. Tyle.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] FSB - federalna służba bezp?

Nie. FSB - fachowiec sp*erdolił backlink'i :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PR na pewno nadal jest aktualizowany przez Google, a to że go nie pokazują to inna sprawa. Istnieją narzędzia obliczające realny PageRank, które powstały w czasie gdy PR był aktualizowany publicznie. Wiadomo, że nie mogą dokładnie określić PR tak jak Google, ale może być to jakiś punkt odniesienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te narzędzia powstali w czasie aktualizowania PR to bazowali się na widocznym PR linków przychodzących ( Zadne TR, BR, KZ, BM, FR innych serwisów do Google nie mają żadnego znaczenia), więc kolejny raz piszesz dziwne nie przemyślane rzeczy. "Nabicie PR" kiedy ten pasek był aktualizowany, było banalną czynnością a do PR3 w ogóle nie potrzebowała prawie żadnych czynności oprócz parę linków.

Nie rozumiem Twojej rady korzystać z martwych narzędzi ( bo bazują się na czymś co nie istnieje).

s_matusik poziom Twojej wiedza na temat SEO obecnie wyklucza dawanie rad innym bo może wprowadzić ich w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi że może być to dodatkowy punkt odniesienia, których trzeba mieć dużo ;)

Te narzędzia nie do końca są martwe, analizują BackLinki pod względem ich mocy czyli również ilości BackLinków itp. Aczkolwiek większość jest nieprzydatna.

Ja mogę polecić

https://www.seomastering.com/trust-rank-checker.php

jeszcze raz powtarzam nie jest to wyznacznik SEO lecz dodatkowy punkt odniesienia.

Nie warto zwracać tam uwagi na mityczny wskaźnik TrustRank (który nie istnieje), narzędzie można użyć do ogólnego monitorowania strony pod kątem SEO, ale trzeba pamiętać, że nie wszystkie podane tam dane są dokładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorytet domeny w Google w jakich jednostkach wyraża się??

Linki, domeny, miejscówki ocenia się w/d własnego doświadczenia i posiadanej wiedzy podpartej testami.

Każdy serwis , soft oparty jest tylko i wyłącznie na ocenie wcielonej w algorytm bazująca się na tym ja sobie autorzy to wyobrażają. Jak by ktoś miel na 100% trafną ocenę w głowie nie robił by tego typu softów a pracował by w jakim programie lub miał by swój i zarabiał o wiele więcej jak marne 10 USD od pozycjonera.

p.s możesz przestać cytować tuż pod postem w całości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autorytet domeny np.za pomocą ilości backlinków do niej prowadzących, nie wiem dokładnie jak działa to narzędzie, ale porównywałem zmieniające się tam parametry wraz ze zmianami pozycji strony i myślę, że czasem można tam spojrzeć ;)

//sorry z cytowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guru powrócił! :D Coś dawno Cię nie było, kręciłeś nowe filmy może? Ustawiasz szybę przed obiektywem podczas kręcenia?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guru powrócił!

proszę bez hejtów :)

wtedy byłem niedoświadczony i pisałem kiepskie posty, zadawałem głupie pytania, żałuję :(

napisałem tu tylko o dodatkowym punkcie odniesienia i chciałem podkreślić pomimo iż dużo osób twierdzi odwrotnie PageRank nadal istnieje :) nie jestem z grupy tych co uważają że Google wprowadził TrustRank ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności