Skocz do zawartości

Czy PR będzie aktualizowany


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
dowalę 300 000 tracbacków

Dlatego mówię dodatkowy punkt odniesienia, sami dobieramy miejscówki wspomagając się softami, a branie pod uwagę Real PR może jedynie pomóc monitorować pozycjonowanie strony.

Tamto narzędzie nie tylko ocenia PR, ale też wykonuje prosty audyt strony - optymalizacja strony, ilość baclinków, błędy na stronie, ilość sygnałów z Social Media (dla seo nie mają znaczenia, jednak warto zdobywać linki social bo pozwalają na więcej w linkowaniu i trochę zabezpieczają przed depozycjonowaniem) oraz wiele innych czynników

podkreślam to tylko dodatek, nie warto się na tym skupiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idąc tym tokiem myślenie jak dowalę 300 000 tracbacków, bookó innych linków dostane bardzo autorytetną domenę w ocenie Google.

Max ale ty masz być spontanicznym użytkownikiem internetu a nie pozycjonerem?

proszę bez hejtów

wtedy byłem niedoświadczony i pisałem kiepskie posty, zadawałem głupie pytania, żałuję

Heh w pozycjonowaniu stron nie ma jedynie słusznej drogi, sam osobiście znam trzy metody na osiągnięcie wysokich pozycji więc twoja postawa niewolnika nic ci nie pomoże i nikt nie poda sposobów na wysokie pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoja postawa niewolnika nic ci nie pomoże i nikt nie poda sposobów na wysokie pozycje.

nie mam takiej postawy, po prostu na forum powinno się dyskutować, a tamte posty służyły tylko hejtowaniu przez innych

każdy ma własne metody, żeby je opracować trzeba robić testy, na forum można jedynie o nich podyskutować, chociaż skutecznych metod pozycjonerzy nie zdradzają, aby nie stały się masowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po prostu na forum powinno się dyskutować, a tamte posty służyły tylko hejtowaniu przez innych

No niestety ale to jest specyficzne forum bo głównie siedzą tu '''biznesmeni''' i nie mają za bardzo ochoty szkolić swojej konkurencji a jak dowalą to jeszcze lepiej. :jezyk1:


skutecznych metod pozycjonerzy nie zdradzają, aby nie stały się masowe

I aby działały jak najdłużej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy byliby zdziwieni gdyby Ci się to udało.. od dawna nie było aktualizacji PR i już nie będzie.

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewny nie jestem, ale skoro dotychczas Google opierał algorytm na PR to jak miałby go nie aktualizować? Oprócz Update Pingwin i Panda nie była jakiś większych rewolucji w Google, więc pewnie nadal korzysta z PR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest aktualizowany, nie jest upubliczniany ;)

Jestem podobnego zdania. PR jest aktualizowany, nawet na bieżąco, ale ten paseczek do którego niektórzy pozycjonerzy od lat walili jedną ręką gruchę pod biurkiem, drugą pisząc w tym czasie teksty do precli, już nie jest uaktualniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten paseczek do którego niektórzy pozycjonerzy od lat walili jedną ręką gruchę pod biurkiem, drugą pisząc w tym czasie teksty do precli, już nie jest uaktualniany.

O, i to jest najlepsze wyjaśnienie. Cytat miesiąca. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności