Skocz do zawartości

prawie monopol


Arkaszka

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie oburzenie inż mamonia na chwilówki z "czech" wszedłem na frazę z ( )I( ) "chwilówki bez bik ursynów", na kilku równie wybitnych frazach podobnie, kurcze to wygląda jak inwazja karaluchów, domeny z PDF okupują połowę top 40. Ktoś idzie na monopol w chwilówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie oburzenie inż mamonia na chwilówki z "czech" wszedłem na frazę z ( )I( ) "chwilówki bez bik ursynów", na kilku równie wybitnych frazach podobnie, kurcze to wygląda jak inwazja karaluchów, domeny z PDF okupują połowę top 40. Ktoś idzie na monopol w chwilówkach.

Jak mawiał klasyk polskiego kina "mają rozmach skur#yny"

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google ostatnio ma sraczkę z tymi pdf-ami, po każdym harveście muszę je specjalnie filtrować, bo tego badziewia jest z 20% na liscie.

Dodam jeszcze, że tak jak kiedyś promowało się jedną stronę i każdy był zadowolony, tak teraz trzeba niestety robić taki spam, no ale zaśmiecanie googla to akurat przyjemne z pożytecznym.

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

branża nie moja, ale podrażniło to mój zmysł estetyki, postawiłem pierwszą w życiu stronkę finansową i zobaczę jak się z czymś takim walczy.

Widać że za tym stoi ktoś kto zna się na rzeczy i testuje różne patenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, toż to wszystko z Volsora. Jakiś partner postanowił zrobić skok na bank, tym bardziej, że Volsor nie patrzy zbytnio na jakość i źródła ruchu ;p Przyznam, że jestem pod wrażeniem działań ;)

P.S.

Widzę, że nasz temat też pięknie wszedł na frazę z pierwszego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności