Skocz do zawartości

Olac to, czyli manjana


Pawka

Rekomendowane odpowiedzi

Zwrócilem uwage znajomej pani Edycie ze jej stronka h...pl nie jest pozycjonowana a szkoda bo w/w pani jest przesympatyczna mila i pomocna.

Ona na to że ma podpisaną umowe na seo, wykonawca ma dobra opinie komentarze i firma ta ponoc ciężko walczy o pozycji.

ja na to zaintrygowany nawet wklepalem do majestic i innych ahref i odpisalem że do strony prowadzi z 7 bl z smieciowych darmowych katalogów i 1-2 z w miare niezlych ale nadal darmowych katalogów. ze firma odwala chalture i ja wprowadza w blad.

ona na to ze "Przeprowadziliśmy rozmowę z przedstawicielką firmy, która pozycjonuje stronę. Nie możemy w chwili obecnej pozwolić sobie na zerwanie umowy, jak wiadomo za wszystkimi decyzjami stoją koszty, czekamy do lipca... Podobno walczą o lepszą pozycję"

i teraz pytanie. czy z sympatii jaką do niej odczuwam mam eje pomóc? kilkanascie linków z dobrych mieść i takie tam... no bo scyzoryk w kieszeni się otwiera, szkoda ze trafila na nierzetelnego wykonawce który ją oszukuje.

ale treż ona wyrażnie pisze: "Nie chcemy wprowadzać zamieszania, bo czasem więcej szkody to przynosi niż pożytku. Cierpliwie zaczekamy"

Olac to? w sumie, nie moja to sprawa, sporo osob jest którym obiecane seo a tak się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


majestic i innych ahref

jaką masz pewność, że to co tam widzisz nie jest jedynie tym co ta firma chce Tobie pokazać ?


Podobno walczą o lepszą pozycję

mam eje pomóc? kilkanascie linków z dobrych mieść i takie tam...

Ty masz lepsze seo, oni marketing ... więc pewnie przekonają tą miłą panią, że to ich zasługa i ... przedłuży umowę ? ;)

Ps. życie uczy, żeby nie wchodzić między wódkę a zagryzkę z "miętkim" sercem, bo później trzeba mieć twardą :dupa:

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zwrócilem uwage znajomej pani Edycie ze jej stronka helpin.com.pl nie jest pozycjonowana a szkoda bo w/w pani jest przesympatyczna mila i pomocna.

Może być potencjał w tej branży sugerując się sytuacją na Ukrainie. Jeśli jest to Twoja dobra znajoma (jesli tylko znajoma to nie ma sensu brnąć) przekonaj ja do tego i pokaz jak to obecna firma pozycjonuje.


jaką masz pewność, że to co tam widzisz nie jest jedynie tym co ta firma chce Tobie pokazać ?

Zawsze śmieszą mnie takie frazesy. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Konik^Morski, on 12 Mar 2015 - 11:56, said:

jaką masz pewność, że to co tam widzisz nie jest jedynie tym co ta firma chce Tobie pokazać ?

Zawsze śmieszą mnie takie frazesy.

Nie chcę podpierać się swoją wiedzą, choć testy i analizy są u mnie akurat na porządku dziennym, więc podsyłam Tobie wypowiedź uznanego praktyka / klasyka ;)


Kilka procent linkow jest często dawane celowo jako śmiecie, właśnie po to żeby ich było widać w ahrefs/majestic.

Tobie to zapewne umknęło, tam w działach "politycznych" ;) Ale, ale ... no przecież .... śmiech to zdrowie, więc życzę Tobie dużo śmiechu / uśmiechu - każdy powód jest dobry :)

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, blokowanie pajaków jeszcze z czasów Yahoo teraz majestic ahref i innych 10 softów zeby pokazac 9 smieciowych bl, jasne:)

w celu zeby pokazac jak zle jest robione seo.

Oleje to, dzieki za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w celu zeby pokazac jak zle jest robione seo.

Nie, chociażby w celu uniknięcia zarzutu oszustwa w momencie, gdy firma pobiera stałe wynagrodzenie i nie chce odkrywać swoich miejscówek. Także w celu zniechęcenia gimbazy do dalszych "analiz". Coraz więcej tego widzę, a innymi metodami wyciągam sensowne linki do tych docelowych stron właśnie.

Wcale jednak nie twierdzę, że w tym przypadku tak właśnie jest. Wracając do meritum ... olej ... ja wezmę ;)

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale jednak nie twierdzę, że w tym przypadku tak właśnie jest

W tym wypadku właśnie tak nie jest. Do strony prowadzi raptem 16 (słownie: szesnaście BL).

Omawiamy przypadek z tematu anie wyimaginowany uznanego praktyka/klasyka.

Śmiem twierdzić, ze osoba lub firma zajmująca się pozycjonowaniem witryny nie ma o tym pojęcia. Druga sprawa, to żaden szanujący się pozycjoner praktyk/klasyk nie korzysta z narzędzi: majestic oraz ahrefs. Z wiadomych względów (wymienione narzędzia to goowno)..

Taką strone mozna podnieść dosłownie kilkoma mocnymi linkami ale to tylko potrafi praktyk/klasyk. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo SzlafRock. tak to gimbaza , teorie spiskowe sa tu nie na miescu, nie ten poziom, bezmyslne napierdalanie syfem i opowiadanie klientce bajek.

segment i klient nalezy do najlepszych kiedy nic nie trza linkowac i samo w sumie wchodzi jak w maslo, konkurencja zerowa nieswiadomy klient naiwnie wierzy we wszystko.

pamietam b. swiadoma klientke ss wlascicielke noclegu co osobiscie odbyla szkolenie z pozycjonowania i b. powaznie pisala ze ss- to sa najgorsze fachowcy od seo.ale jak zrezygnuje z nich - obecuja jej ze pozycje spadna na 200%.

uwiezyla plakala z rozpaczyi dalej tkwila z ss.

tu tez moze tak byc - szantaz zastraszanie plus kary umowne za odstapenie z umowy. szkoda kobity.

pies.kasuje adresek by nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, to żaden szanujący się pozycjoner praktyk/klasyk nie korzysta z narzędzi: majestic oraz ahrefs. Z wiadomych względów (wymienione narzędzia to goowno)..

Teraz pojechałeś po całości. Doskonałe narzędzia i zapewniam Cię, że korzystają z nich najlepsi z najlepszych, jednak całkiem w inny sposób. W Twoich rękach być może są bezużyteczne i stąd ta opinia.

Edyta:

Do strony prowadzi raptem 16 (słownie: szesnaście BL).

Serio ? :hahaha:

Sporo pogubiłeś. Masz rację, Tobie te i inne narzędzia nie będą potrzebne.

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności