Skocz do zawartości

Nieśmiertelność od Google. Czy w przyszłości będziemy żyć 500 lat?


bardyt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

pierwszym sprzętem na jakim grałem to ruskie jajeczka w połowie lat 80tych

No to się nie dziwę, że wyjechali w '89 ;)

/ żart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszym sprzętem na jakim grałem to ruskie jajeczka w połowie lat 80tych :D

nie mnie oceniać, ludzie mają różne upodobania, ale mam nadzieje, że byłeś wtedy pełnoletni :D wiem, że ich tu było wtedy pełno, ale czemu akurat "ruskie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pół żartem pół serio,

Sam artykuł niestety napisany chaotycznie jak słaby precel. Co do długości życia podobno Jackson miał żyć ponad 100 lat bo spał w namiocie tlenowym, wiadomo jak się to skończyło.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkaszka, zgadza się.

W temacie: niektóre tendencje współobywateli są fajne. Np. przedwczoraj przejechałem sporo km na pograniczu wielkopolski, dolnegośląska oraz lubuskiego i widziałem dużo ludzi, którzy wieczorem biegali. Kondycja, dobre samopoczucie, świadomość, dyscyplina. Nasze społeczeństwo idzie w dobrym kierunku :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kiedyś wystarczyło parę gwizdnięć i ekipa się zbierała na podwórku, nie było żadnych problemów z wpadnięciem kumpla do domu, nawet jak ktoś był głodny dostał coś do żarcia od rodziców kumpla, co roku w zimę "wylewaliśmy" lodowisko na podwórku (wstyd sie przyznać ale do tego kradliśmy węże strażackie z wieżowców :P ) , jak kumpel dostał wpierdziel od kogoś z sąsiedniego podwórka to był łomot podwórko na podwórko taki, że milicja przyjeżdżała w parę nysek. Najgorszy bamber pomagał staruszce , jak jeden z podwórka obrobił kwadrat sąsiadce to dostał "skierowanie na chirurgię" na 8 miesięcy + rehabilitacja pół roku. Leżącego się nie kopało a słabszych nie tłukło... Więcej nie chce mi się pisać ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nasz mózg nie pomieściłby wspomnień z tylu lat ;).

Pamiętam za Kolumba, jak was dopiero odkrywaliśmy...

500 można i żyć, ale z kondycją i sprawnością 20-30 latka i własnie jakims mechanizmem zapominania tego czy tamtego (tylko jakim?). Bo jak żyć względnie sprawnie z 50, a kolejne 450 będąc już dziadkiem, co 10 km nie przebiegnie to nie, tak bym nie chciał.
Ale przyznam szczerze, że widząc skalę postępu technologicznego w ostatnim wieku, szalenie ciekawi mnie co będzie na świecie za 100, 500 czy choćby 1000 lat. A gdzie tu 10k lat, gdzie 100k czy milion.

Swoją droga pewnie mało kto dożywałby tych 500 i umierał naturalnie. Człowiek ma tak wiele szans na śmierć w życiu, że jego kilkukrotne wydłużenie pewnie zwiększa ryzyko śmierci nagłej kilkudziesięciokrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś siedzą w chatach klikając bezmyślnie w smartfony i pisząc bzdury na facebookach i innych idiotyzmach.

Bo kiedyś karą był zakaz wyjścia na podwórko, a teraz to jak kara. Siedzą obok siebie na ławce ze smartfonami i dyskutują na FB.

Na szczęście ja syna wychowuję na "podwórkowca", razem z innymi dziećmi gra w piłkę na trawniku, śmiga na rowerze i mówi "dzień dobry" sąsiadom.

Komputer jest reglamentowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W książce Michio Kaku fizyka przyszłości jest rozdział poświęcony przedłużaniu życia, o dziwo już są pewne sposoby, które prawdopodobnie będą działać na ludziach.. tylko nie nagłaśnia się tego, mamy mała planetę, do tego etyka badań na ludziach i ingerencja w kod genetyczny

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności