Skocz do zawartości

Nieśmiertelność od Google. Czy w przyszłości będziemy żyć 500 lat?


bardyt

Rekomendowane odpowiedzi

Zwróćcie uwagę na wpływ techniki na przedłużanie życia - piszą tam o nanorobotyce - przecież to będzie horror - taki dziadek napełniony robotami , pieprzony 300letni zombi na dopalaczach :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiecie dlaczego obecna młodzież męska jest niemęską i ma nóżki jak kijki od szczotki?

Bo jak ktoś napisał nie korzysta z życia tylko siedzi przed kompem i naparza w gry zamiast kopać gałę i jeździć na rowerze robiąc 50km dziennie.

Społeczeństwo męskie z nóżkami jak u dziewczynek fryzem jak z mangi i gaciami w kroku nie dożyje 300 lat nawet z 50 kg elektroniki w bebechach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50kg to oni nie uniosą, chyba że do tego czasu egzoszkielety będą dostępne jak prezerwatywy ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego obecna młodzież męska jest niemęską i ma nóżki jak kijki od szczotki?

Bo jak ktoś napisał nie korzysta z życia tylko siedzi przed kompem i naparza w gry zamiast kopać gałę i jeździć na rowerze robiąc 50km dziennie.

Społeczeństwo męskie z nóżkami jak u dziewczynek fryzem jak z mangi i gaciami w kroku nie dożyje 300 lat nawet z 50 kg elektroniki w bebechach.

Zawszę się zastawiam gdzie Wy takich ludzi widzicie? :P Wiadomo, większość nastolatków to suchoklatesy, ale jak oglądam stare zdjęcia to wiele się nie zmieniło... Zdarzy się czasami jakiś osobnik, ale bez przesady, większość jest normalna :D

A co do artykułu - ja mam w planach dożyć najwyżej do 40. a co dopiero dziesięć razy tyle :D

SEOpisanie - seo copywriting i nie tylko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gdzie Wy takich ludzi widzicie?

W sklepach :D kuźwa przy moich 40 w łydzie i 60 w udzie nie mogę wciągnąć 90% spodni bo szyją je na jakieś patyczaki ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dzisiaj widziałeś młodzież w ilości 1 sztuka? Czy było ich więcej? Bezsensowne uogólnianie.

Klanów patyczaków nie zakładają aby chodzić w grupkach więc czego się spodziewałeś? Widziałem wtedy, widzę teraz jadąc do pracy. Co za różnica. Są i już
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie Wy takich ludzi widzicie?

W sklepach :D kuźwa przy moich 40 w łydzie i 60 w udzie nie mogę wciągnąć 90% spodni bo szyją je na jakieś patyczaki ...

Bo teraz taka moda :D Uwierz mi, że damskie ubrania też wszystkie w jakiś małych rozmiarach jak dla lasek 90-60-90, ale nieszczęśliwie większość z nich ma tyle w jednej nodze ;)

SEOpisanie - seo copywriting i nie tylko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszą tam o nanorobotyce - przecież to będzie horror

Juz nanoroboty dostarczają witaminy do organizmu. Leczenie organizmu z chorób (np. raka) będzie dostępne w niedalekiej przyszłości.

taki dziadek napełniony robotami , pieprzony 300letni zombi na dopalaczach

Babcie na dopalaczach juz są. ;)https://www.snobka.pl/artykul/najgorsze-operacje-plastyczne-gwiazd-17744/1/15#photo-gallery

Wiecie dlaczego obecna młodzież męska jest niemęską i ma nóżki jak kijki od szczotki?

Nie każdy musi byc maczo. :)

kuźwa przy moich 40 w łydzie i 60 w udzie nie mogę wciągnąć 90% spodni bo szyją je na jakieś patyczaki ...

Az sobie zmierzyłem noge ale mam tak samo. ;)

Ogólnie wzrasta długość życia, Nawet u nas w Polsce. Postęp jest jednak nieuchronny. Jeszcze 25 lat wstecz nikt nie wiedział co to jest smartfon, dziś każdy go używa. ;)

Być może za 30 lat, 100 lat życia będzie normą.

Google zajmuje sie wydłużeniem ludzkiego zycia aby dłużej nas doić z kasy. :D

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Az sobie zmierzyłem noge ale mam tak samo.

To idź do Zary i przymierz pierwsze lepsze z brzegu spodnie :D - masakra :D



Postęp jest jednak nieuchronny.

Tak jak degradacja społeczeństw , czego sie nie zauważa albo pomija milczeniem

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klanów patyczaków nie zakładają aby chodzić w grupkach więc czego się spodziewałeś? Widziałem wtedy, widzę teraz jadąc do pracy. Co za różnica. Są i już

Spodziewałem się jakiegoś obiektywizmu w postrzeganiu rzeczywistości, bo ja obok tych tzw. przez Ciebie patyczaków czy leszczy widuję również gimbazę po 1,80m+ i 80+kg wagi. Chłopów jak dęby.

Po prostu takie uogólnienia nie mają kompletnie sensu, a już okraszone pogardą sugerują od razu, że warte wiele nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności