Skocz do zawartości

Nieśmiertelność od Google. Czy w przyszłości będziemy żyć 500 lat?


bardyt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To idź do Zary

Zara pójdę... ;)

Tak jak degradacja społeczeństw

Co nazywasz degradacja społeczeństw?

to, ze ludzie odchodzą od koscioła? :)

Degradacja społeczeństw (tak jak Ty to nazywasz) może byc kolejnym etapem ewolucji, rozwoju, postępu. Moze tobie wydaje sie złem ale dla innych jest to dobry kierunek. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jeszcze od przemiany materii jak i układu genetycznego. Przy komputerze trochę spędzam czasu ale i aktywny też jestem, normalnie jadam a ni jak nie mogę dobić od wielu lat do 60kg xD

Dokładnie, mam kolegę, ma 23 lata, bardzo aktywny, dużo je i co? Długi jak brzoza, chudy tak samo :D

SEOpisanie - seo copywriting i nie tylko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co nazywasz degradacja społeczeństw?

Zanik więzi społecznych, zanik empatii, zanik wielu różnych wartości na rzecz konsumpcjonizmu.


może byc kolejnym etapem ewolucji, rozwoju, postępu

no to ta ewolucja, rozwój, postęp prowadzi w prostej linii do rozpieprzenia naszej ślicznej planety - ja dziękuję za taki rozwój.

Nie wiem jak Tobie ale mi przeszkadza coraz mniej ryb w jeziorach/rzekach, morzach. Coraz mniej fajnych cichych miejsc na tzw. "łonie" . Coraz więcej śmieci i coraz większe problemy z normalnym zdrowym smacznym żarciem.

Reasumując, w doopie mam taki postęp :D



to, ze ludzie odchodzą od koscioła?

W tej kwesti to bardziej to, że chodzą i gó**o z tego chodzenia wynika ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie w tej kwestii wypowiedział się prof. Kieżun o degeneracji cywilizacji zachodniej. Wg profesora społeczeństwo zachodnie cofa się do zachowań barbarzyńskich, a to że ludzie używają do tego co raz to nowszych technologii to nie znaczy o żadnej ewolucji społecznej tylko degeneracji (cytując znanego kościelnego celebrytę "nie nazywajmy szamba perfumerią". )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdałem się kiedyś w pogawędkę z pewnym wojskowym - stwierdził, że 3 wojna będzie elektroniczna a czwarta na maczugi .... Do tego zmierza cały ten postęp :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek mówimy o postępie są to tylko nasze subiektywne oceny lub pobożne życzenia. Wszyscy moralizatorzy widzą tylko złe strony i zagrożenia. Żyjemy w 21 wieku i zdajemy sobie sprawę, że coś za coś. Jednak rachunek końcowy wychodzi na plus dla społeczeństwa.

Cieszmy się , że mamy internet a nie gołębia pocztowego. ;) Kogo obchodzi skutek uboczny czyli np. uzależniony od sieci. Chyba tylko psychologów, mają z tego kasę. Czyli na plus. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jednak rachunek końcowy wychodzi na plus dla społeczeństwa.

Gratuluje pewności, bo ja takiej nie mam ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Beer ale ludzki gatunek i tak wymrze, prędzej czy później. Nie ma się co martwić na zapas ;)

Dokładnie, Jak człowiek jest to śmierci nie ma, a jak śmierć przychodzi to człowieka nie ma. Dlatego myślenie w ogóle o śmierci jest bez sensu. Koniec jest nieunikniony. Jak wcina się loda, to nie myśli się o końcu, tylko cieszy się chwilą obecną. To samo trzeba robić z życiem.

A to, że człowiek wymyśli długie życie, to jest pewne jak śmierć.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma czym się martwić ?? Ryby coraz gorzej biorą, żarcie smakowo coraz bardziej do doopy, kobitki mają coraz więcej silikonu ... Wymieniać dalej ? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, 10 lat temu u mnie na jeziorze - jeden dzień z łódki 5-10 szczupaków na spinning , teraz czasami przez parę dni pływania zero, null , ani skubniecia :(

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to pisałem o innych rybkach, ale .... nawiązując do jeziora, etc to może i szczupaki ewoluowały i bardziej bystre dziś są niż 10 lat temu, hmm ? Może 10 lat temu ty byłeś bardziej zapalonym wędkarzem a mniej fotografem, dziś odwrotnie, a skilla chciałbyś mieć w obu na medal hehe, a może tak się nie da ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności