Skocz do zawartości

Opera 9


michal1991

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie opera ma jeden minus - brak pagerank status i adblocka. Dziś ponownie walnąłem w kąt wieszającego się przy więcej niż 20 otwartych kartach firefoxa na rzecz opery, aby powrócić do niego ze względu na brak tej głupiej ale jakże przydatnej wtyczki.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak pagerank status i adblocka
Ponoć w tej właśnie jest coś w stylu remove it permanently (bardzo dobre do wycinania reklam na stronach które często się odwiedza - na przykład PanaKontekstualnego :D). PageRank status powinno dać się jakoś dorobić. Gorzej z WebDeveloperem i FireBugiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. PR da się zrobić jak wspomniał Diwi

2. WebDev jest w Operze

3. AdBlock również :-)

Ogólnie Opera stała się teraz bardziej FireFoxowata ;-) widać, że chcą podkraść userów FF :-)

Viva Opera !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że wersja 9.0 jest "lekko" niedopracowana.

Np. nie da się zamknąć niektórych reklam flash (pomimo tego że jest przycisk służący do zamknięcia).

Mam też problemy przy korzystaniu z notatek i formularzy (np. przy katalogowaniu).

We wcześniejszych wersjach tego nie było.

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to ładnie ktoś gdzieś napisał :-) po co zamykać ? prawy i zablokuj zawartosc :D

Jakoś nie podoba mi się ta funkcja, za dużo zabawy ;)

p.s. Ja też wolę Operę, ale lubię też kiedy nowa wersja nie wprowadza nowych błędów :(

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

78a6be1439dee806.png

macie jeszcze jakieś adresy do kolekcji? :rotfl:

bardzo mi się ta funkcja podoba. necik chodzi jakby szybciej.

szkoda, że nie ma możliwości blokowania konkretnych tabel czy divów. a może się jeszcze nie doszukałem? wywaliłbym sobie rkelamę komandora z ogame :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanie: w jaki sposob przeniesc hasla ze starej Opery 8.5 do nowej 9.0? Zwyczajne nadpisanie pliku vlink4.dat w katalogu profile nie skutkuje.

jak to ładnie ktoś gdzieś napisał :-) po co zamykać ? prawy i zablokuj zawartosc

Ewentualnie przycisk "blokuj flash" :+)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalogu profile już nie ma. przynajmniej u mnie.

odinstaluj i zainstaluj operkę od nowa.

wyglada na to, że teraz ustawienia są trzymane w innym miejscu.

u mnie na win98 to jest chyba: C:\WINDOWS\Dane aplikacji\Opera\OPERA\profile

poszukaj na dysku odpowiednich plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności