Skocz do zawartości

[program] TextSubmitter - służący do publikacji wpisów


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Już kiedyś się do tego przymierzałem i... nie udało się obsłużyć jednego elementu, wiec musiał bym wykorzystać ichne API, a to nie jest przewidziane w ramach tej przeglądarkowej dodawarki.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Nowe moduły "generator artykulow z linkami" oraz "pobieranie artykulow z wiki" zdecydowanie usprawiniają pracę programu :) Zrobiłem mały test indeksacji przez indeksowanie wpisami na blogach z platformy blog.pl oraz blogach wp na własnych domenach. Wpisy były wrzucane do google submit url w celu szybkiej indeksacji. Do testu wybrałem dwa trudno indeksujące się skrypty: Profile Discuz - indeksacja 56% Profile K2 - indeksacja 60%
Czyżby w tym leżała tajemnica nowego komercyjnego Indexera  : > https://fly.edu.pl/rankindexerwin  ;) 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - Powiększ swój spokój Johnie Spartan < cytat z filmu >  przecież żartowałem  :zeby:

---

Tak, czy inaczej tą funkcjonalność: https://www.forum.optymalizacja.com/topic/208886-program-textsubmitter-sluzacy-do-publikacji-wpisow/?p=1459290można użyć do podlinkowania.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli program przestał w ostatnich dniach działać, to proszę spróbować podmienić chromedriver.exe na najnowszy z  chromedriver_win32.zip

https://chromedriver.storage.googleapis.com/index.html?path=2.25/

 

Nie mam pojąca jak, to możliwe, ale chyba przeglądarka chrome uległa jakieś zaocznej aktualizacji, bo innego wyjaśnienia nie widzę i przestało działać :olaboga:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności