Skocz do zawartości

Pisemne gwarancje na pozycje


RiT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

zamierzasz robić klientów w wała i wykorzystać ich niewiedzę, zasłaniając się niuansami językowo-prawnymi?

A co robi SS i parę jeszcze innych firm ??

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytałem przyjaciela, który tam pracuje.. Ciężko winić pozycjonera za brzmienie treści umowy czy sztuczki handlowców. Jeśli spotkamy się w sądzie w Gdańsku, to opowiem więcej :)

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnięte powyżej kwestie dotyczące gwarancji, rękojmi nie mają tu zastosowania.

Gwarancję na pozycjonowanie określa umowa jaka została zawarta pomiędzy stronami. Nic innego. Pozycjonowanie to usługa a więc gwarancja będzie na usługę. Równie dobrze może ktoś dać gwarancję na jakość wykonania usługi, ba może tez wręczyć certyfikat ze znakiem Q. ;) Najważniejsze aby umowa była tak skonstruowana aby zabezpieczała interesy firmy pozycjonerskiej i minimum interesów drugiej strony (tez firmy). Dlatego tak ważna jest umowa nad która trzeba porządnie pogłówkować. Nie ma tu żadnego oszustwa.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciężko winić pozycjonera za brzmienie treści umowy czy sztuczki handlowców.

To nie jest kwestia pracowników tylko zgodności oferty, jej marketingu z rzeczywistymi działaniami firmy,sprawa umowy to kwestia wykorzystania niewiedzy klienta czy zasłaniania się "kruczkami prawnymi" ;) - większość tak robi ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności