Skocz do zawartości

Będzie rzeźnia?


Trotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Reprezentuję pokolenie, które czytało z radością tomy książek, więc uwielbiam składać sylaby i ciągle mi ich mało. Przeczytałem wszystkie posty z Twojego profilu.


"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." Stanisław Lem.


EOT.

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak już wyrośniesz z reprezentowania gimnazjum zapraszam do merytorycznej dyskusji.

W życiu nie czytałem bardziej grafomańskich, niemerytorycznych i przydługawych wypocin dlatego o żart zakrawa nawoływanie do dyskusji.To jakaś forma prowokacji aby ktoś zdradził ci jak być wyżej w wynikach bo nic nie wychodzi?

Alkowiki - dla większego relaksu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie czytałem bardziej grafomańskich, niemerytorycznych i przydługawych wypocin

Zgadzam się, to zresztą nie pierwszy żenujący post o niczym tego użytkownika. Poza tym pan grafoman ma w zwyczaju pouczać innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć, że w około 90 procentach to forum prawi o niczym i w stanie obecnym stanowić może jedynie formę żartu - zwyczajnie dostosowuje się do poziomu, który Wy - cudowni użytkownicy i zarazem bajkopisarze - sami tutaj stworzyliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co masz 36 postów na tym koncie. Jak to śpiewała pewna kapela disco polo - jeżeli chcesz zmieniać świat nie zapomnij zacząć od siebie. Wróć do meritum, a jak krytykujesz to konstruktywnie...

Jakiś większych zmian jeszcze nie widzę, pdfy jak stały tak stoją. Na mozcast upał jakiego nie było od jesieni...

e:l

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy ta rzeźnia? póki co widzę dziesiątki wyników ze spamem oznaczone formatem PDF które wiszą już od kilku miesięcy a Google jak widać nie ma przeciwwskazań do tego aby umieścić je nawet w topach

Jak Realnie zarabiać online - https://www.zarobic-online.pl/ - mój poradnik, HornSEO - hornseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że w około 90 procentach to forum prawi o niczym i w stanie obecnym stanowić może jedynie formę żartu

to może ukrócić Twoje męki na naszym forum i zbanować?

póki co widzę dziesiątki wyników ze spamem oznaczone formatem PDF

PDFy w topach pojawiają się sukcesywnie od ok 2010 roku, wątpię że z tym coś zrobią teraz, co najwyżej ręcznie wyczyszczą konkretne tematyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to może ukrócić Twoje męki

Ale po co od razu ta ostro? :) :) :)

Nie można pisać tylko na temat i konkretnie.

Nudno by na forum było :)

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym chciałem jego zbanować, zbanowałem by bez pytania bo jest za co, zapytałem tylko czemu na tak beznadziejnym forum pisze takie długie teksty :D

Jak widać po profilu młodziak jakiś postanowił "ojców uczyć dzieci robić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czemu na tak beznadziejnym forum pisze takie długie teksty
Pewnie w ramach portfolio :huh:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PDFy w topach pojawiają się sukcesywnie od ok 2010 roku, wątpię że z tym coś zrobią teraz, co najwyżej ręcznie wyczyszczą konkretne tematyki.

Może i pojawiały ale jak działam na rynku finansowym od tego właśnie czasu nie pamiętam takiego wysypu spamu jaki jest teraz - przeważnie 2,3 strona (na niektóre frazy nawet 1) to same odsyłacze PDF i zawsze do tej samej strony

Jak Realnie zarabiać online - https://www.zarobic-online.pl/ - mój poradnik, HornSEO - hornseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności