Skocz do zawartości

Ukraina


pneuma

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie, ze strona www.wolnaukraina.pl namawia do wziecia czynnego udzialu w sytuacji na Ukrainie i na dzien dzisiejszy jest to bardziej sensowne niz akcje typu "kretyn".

namawia do wziecia udzialu w akcjach na terenie Polski. chwalebne. ale moim zdaniem akcja typu 'kretyn' bedzie miala szerszy oddzwiek, wiekszy zasieg - w obecnej sytuacji przeczuwam, ze sporo osob wstukuje w google "ukraina' - jeszcze wiecej zapewne 'ukraine' itd.

generalnie wiec jestem za przeprowadzeniem obydwu akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze by tak jakas wersje angielska pod slowo ukraina a dokladniej

UKRAINE i RUSSIA wypromowac co by ludzie wladajacy angielskim mogli sie dowiedziec co i jak dzieje sie na ukrainie ;)

moze blog albo strona z linkami do zrodel angielsko-jezycznych o sytuacji na ukrainie

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie link już gotowy

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dołączyłem ale tylko dlatego że uważam, że Ukraina która będzie zwracała się w stronę wschodu, to nie jest dobra Ukraina dla Polski.

Trochę już niedobrze się robi od tych transmisji telewizyjnych na jedno kopyto, gdzie nie popatrzę Ukraina niedługo będzie jak w tym starym kawale....(uważam że tansmisje są za mało wyważone, tak to już jest w polskich mediach zawsze popadają w skrajności.W Polsce ludzie bardzo ufają mediom i właściwie na opiniach dziennikarzy budowana jest cała opinia społeczna)

Nie można też zapominać że Juszczenko to właściwie nacjonalista, a nie możemy zapominać ile polskich dzieci wymordowali Ukraińcy o podobnych poglądach...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a nie możemy zapominać ile polskich dzieci wymordowali Ukraińcy o podobnych poglądach...

Jasne. I dalej będą mordować, prawda? I gwałcić nasze kobiety? A do Niemiec - też nie jeździsz, bo chociażby WW2? Na Ikeę plujesz, bo przecież potop?

Daj spokój :), czasy się zmieniły, kultura i mentalność narodów również. Właśnie to co się dzieje na Ukrainie jest tego dowodem.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. I dalej będą mordować, prawda? I gwałcić nasze kobiety? A do Niemiec - też nie jeździsz, bo chociażby WW2? Na Ikeę plujesz, bo przecież potop?

He he. To nie tak...

Uważam tylko, że nie można zapominać historii, bo po to jest aby się na niej uczyć i nie popełniać błędów. A osobiście co do Ukrainy do Niemców itd... nic nie mam. Życzę Ukrainie naprawdę jak najlepiej, niech zwycięży uczciwość , ale uważam że dla Polski Juszczenko wcale nie jest dobrym kandydatem.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale uważam że dla Polski Juszczenko wcale nie jest dobrym kandydatem

Dlaczego tak uważasz? Czyżby promoskiewski kandydat Janukowycz był dla Polski lepszy? Nie... Juszczenko jest prozachodni i taki postepowy kandydat jest dla Nas najlepszy. Im szybciej się będzie Ukraina rozwijać tym lepiej dla polskiej gospodarki a przez to dla nas.

A żywy marsz w Krakowie był jednym z najwiekszych, jesli nie największym wiecem poparcia dla demokracji na Ukrainie. I bardzo zywiołowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze strona www.wolnaukraina.pl namawia do wziecia czynnego udzialu w sytuacji na Ukrainie i na dzien dzisiejszy jest to bardziej sensowne niz akcje typu "kretyn".

i o to chodzi ! :D

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności