Skocz do zawartości

Tanie windowsy na allegro


Ksocial

Rekomendowane odpowiedzi

Aby legalnie używać takiego Windowsa musisz przejść legalizacje, ma być 2 naklejki jedna OEM druga Refurbisher, naklejka jest brzozowego koloru i nieco większa. Wiem bo dzwoniłem na support 2 razy. Mam takie komputery polisingowe podłączone do maszyn musialem mieć legalny XP na kompach co maja com i LPT port. Taki komputer ma mieć

  • Licencja COA
  • Oryginalny nośnik
  • Osobny wpis na fakturze – dowód zakupu

Natomiast znajomy opowiadał, że kupli na allegro płytę OEM i dostał wezwanie z Policji, składał zeznania, Nie wiem czym to się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby legalnie używać takiego Windowsa musisz przejść legalizacje, ma być 2 naklejki jedna OEM druga Refurbisher, naklejka jest brzozowego koloru i nieco większa. Wiem bo dzwoniłem na support 2 razy. Mam takie komputery polisingowe podłączone do maszyn musialem mieć legalny XP na kompach co maja com i LPT port. Taki komputer ma mieć

  • Licencja COA
  • Oryginalny nośnik
  • Osobny wpis na fakturze – dowód zakupu

Natomiast znajomy opowiadał, że kupli na allegro płytę OEM i dostał wezwanie z Policji, składał zeznania, Nie wiem czym to się skończyło.

Dobrze takie informacje wiedzieć i przydałaby się taka informacja do każdej aukcji, żeby wszyscy byli uświadomieni. Z ciekawości zapytałem się jednej z osób oferujących skąd mają te klucze i gwarancję oryginalności to dostałem mniej więcej to w odpowiedzi - "klucze są spisane z naklejek z komputerów które były uszkodzone"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności