Skocz do zawartości

Zostałem oskarżony o hakerstwo.


mf

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rano dostałem email o treści:

Witam,

dlaczego pod moja firme xxx (xxx) na Waszym portalu

xxx jest podlaczona obca mi firma xxx??

Wasza ochrona prywatnosci poszkodowala mnie tym hakerstwem.

Prosze o pilny kontakt z osoba za to odpowiedzialna oraz z Wasza dyrekcja.

Dzwoniłem dziś do dyrektora tej firmy i próbowałem wyjasnic sprawę - nadaremnie.

Moj prawnik i informatyk twierdza, ze to hakerstwo jezeli pod moim adresem internetowym w Waszym katalogu wyswietla sie tez obca firma (yyy). Prosze wpisac adres internetowy mojej firmy xxx na portalu wp i zobaczyc. Prosze to jak najszybciej nareperowac. Jezeli w poniedzialek ten defekt bedzie jeszcze widoczny to pozwe portal, na Wasze koszty, do sadu.

Pozdrawiam,

xxx

Dyrektor Firmy

xxx

Co mi doradzicie?

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przecież to nie jest Twoja wina że WP ma zryty algorytm wyszukiwarki (NetSprint?)!

Ich informatyk jest zgoła niepełnosprawny umysłowo...

Niech się procesują z WP, ew. jak chcesz mieć kretynów z głowy i "nareperować" sprawę, to napisz do netsprnta- myślę że rozwiążą problem.

Pozdr,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehheeh ta forma to jakas jechowa :rotfl:) hakerstwo D

hakerstwo ? hehe informatyk chyba zawodu się uczył z telewizji i gazet jak nie umie poprawnie tego zwrotu.

Proponuje byś napisał, żeby wzieli "informatyka" z podstawówki a nie ze starszaków i że dawno nie dostałeś tak śmiesznego maila oraz jeśli chcą to niech podadzą Cię do sądu i za to przewinienie i za to, że najwięcej na świecie używa się Widowsów oraz za to, że na Alasce łosie nie mogą się kochać na ulicy.

p.s.

Masz cos w "szukaj" w katalogu

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:48) in /_top.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /config.php:48) in /_top.php on line 5

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkane - szukałeś w kopii wp, to dlatego

Lato jest, wakacje, nie mam siły na tego typu rozmowy z "ich prawnikami i informatykami". Pewnie ich prawnik jest dopiero na 1 roku studiów administracji a informatyk dostał komputer na komunię. Dwóch moich bardzo bliskich kolegów umarło w przeciągu 10 dni, wszyscy nagle, jeden dziś rano a tu cie ludzie będą jeszcze denerwować.

EDYCJA:

Wysłałem do nich email o treści:

Witam serdecznie!

W związku z bezpodstawnymi oskarżeniami z Państwa strony wobes portalu internetowego

i używaniem groźby w postawi wniosku do sądu pozostaje nam tylko oczekiwać na niego. Zarzuty

są bezpodstawne, opinia prawnika i informatyka jest delikatnie mówiąc śmieszna, tak samo jak

słownictwo użyte w obu listach do nas. Oczekujemy przeprosin za bezpodstawne oskarżenia.

Po 5 minutach otrzymałem:

O.K. moj blad.

Przepraszam redakcje, juz sprawa zostala wyjasniona. Nie bedzie zadnej

sprawy sadowej.

Milo mi, ze szybko dzialacie, ale innowacje tez by sie Wam przydaly.

Niestety nie jestescie moim segmentem.

Pozdrawiam,

xx xx

P.S.

bam to chyba nazwa nadana mi przez Was, bo sama nigdy bym tak sie nie

nazwala jako uzytkownik.

bam@o2.pl to mój adres email ;-)

Ktoś tu widze raczkuje w internecie. Eh ta neostrada..

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

franek ty to masz ostatnio pecha!

jak nie dysk to jakis idiot.

Ja mialem podbny przypadek jak piszesz :rotfl: moze to ten sam informatyk, ale problem dotyczyl kopii dymoza.

Pewna Pani z Pewnym informatykiem super inteligentem przywalili sie ze w katalogu mam ich wpis i mam go skasowac :) ja im na to ze to legalna kopia DMOZ i korzystam zasobów dmoza wiec niech do dmoza piszą.

Oczywiscie wyfiltrowałem ich z dmoza swojego bo na 2 dzien ten sam problem miał moj kolega z dmoze, zadzwonili do niego i robili mu jazde.

Oczywiscie on dzien wczesniej nabijal sie ze mnie ze mi baba nerwow napsula no to i ja zaczelem sie smiac z niego i byc pelen radosci ze sobie znalezli nastepna ofiare. Lecz nie na dlugo - Pani z informatykiem szukali swoich wpisow po wszystkich dmozach klonach wiec ponownie znalezli wpis na ktorejs tam kopii dmoza ale postanowili zadzwonic doslownie w momencie w ktorym go znalezli czyli o 1 w nocy.

Heh za ten fakt obudzenia mnie w nocy powiedzialem zeby sie bujali i wpisu kasowac nie bede.

Ale ten informatyk to byl taki inteligent ze mnie rozwalał.

Co najlepsze jak wyczaili co to seo i pozycjonowanie poprosili mnie o wspolprace, gdy im odmowilem powiedzieli ze za te wpisy z dmoza mnie do sadu dzadzą :)

Wiec widac zdazaja sie inforatycy :).

A moze i Wy mieliscie doswiadczenie z takowym informatykiem haslo zwiazane z intrastat :) strony nie podam, ale czad ludzie.

Wiec Franek daj se na luza lej na nich.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej.

podobna historiie mialem z eniro czy jak im tam (ci od ksiazek tel?). oskarzyli mnie ze uzywam: raz linka z ich znakiem towarowym (link z linkora) a dwa (tu mega lol) ze wykorzystuje ich zastrzezone kolory: zolty i niebieski (uwaga uwaga.. ta da... bo takimi kolorami podswietlilo im fraze google w cache strony :rotfl::) to byl LOL roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz czadu normanos. Ci eniro od panoramy firm?

PS.

Jak miałem 12-14 lat to straszyłem wszystkich kuzynem w wojsku, teraz straszą "moimi prawnikami". To mi sie podoba. :rotfl:

Dostałem jeszcze jeden email od p. dyrektor :)

Prosze tez usunac dane mojej firmy z Waszego portalu. Nie jestem zadowolona

z Waszej uslugi itp. Im szybciej tym lepiej.

Dziekuje,

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności