Skocz do zawartości

Zostałem oskarżony o hakerstwo.


mf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ROTFL :) niezly macie ubaw :P

Ja mam takiego zdolniache co se pozmieniam tak IE ze mu nie wyswietlalo footek bez koniecnzosci przewijania strony. BYły na tyle małe zbey na 800x600 sie miescily a on mial 1024x768. No i mu tlumacze ze WSZEDZIE sie mieszcza a tylko u niego nie. Zrobilem screena i wysłałem mu. Odpisał: aha, u mnie wygląda to tak, czyli chyba ok. <załacznik> to co z tym robimy? ... no a w zalaczniku był screen mojego screena... ;E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i bedziecie robic biznes na gayach :) bo beda musieli Wam za flagi placic :P i uzywanie kolorow.

A co do prawnikow to prawie jak w USA kazdy kazdego za nic :P i za byle co.

Pamietam do dzis jak dostaslem pismo z Onetu ze mam na stronach ich przeprosic i ze mnie podadzą do sądu jak tego nie uczynie.

Nie uczynilem , zadzwonilem do Pani prawniki i jej wyjasnilem ze powod za jaki chca mnie podac wydaje sie byc smieszny i napewno za to ich przepraszac nie bede.

Chodzilo o to ze pewnego razu kiedys kiedys tu na forum powklejalem kilka linkow do art. na temat onetu.

Prawda jest taka ze nie bylem autorem tekstow a jedynie osoba ktora skupila linki do ciekawszych w jednym miejscu wiec nie wiedzialem za co niby sad mialby mnie skazac :) skoro to nie ja pisalem.

Tak czy tak nie przeprosilem.

Co ciekawsze :) mam 2 mieszkania jedno obok drugiego - wsio zawsze w wiekszosci szlo na 1 adres :)_

Ale kochana Polityka Prywatnosci onetu pozwolila im uzyskac dane na 2 adres

Na poczatku zastanawialem sie jakim cudem znalezli moje mieszkanie obok :) az uzmyslowilem sobie ze gdzies te dane do boksow podawalem.

Szkoda bo wydawalo mi sie wtedy ze podawalem adres ten do celow reklamowych wzgledem boksow :) ale jak widac posluzyl on wyslaniu mi pisemka zastraszajacego

Tak czy tak wszystko dobrze sie skonczylo, nie przeprosilem i sprawy tez nie bylo.

Ale to pokazuje ze cała masa chce kogos oskarzać o jakies wyssane historie do tego chcialaby ta masa jeszcze napisać swoje prawo.

Tak czy tak byle wiecej takich informatykow :) to dalej boom internetowy pozostanie dla wybranych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jaki sposob Ty kogos obrazasz ?

Po drugie wez dla świetego spokoju skasuj linka, nie chcą linka to nie.

Przeciez chyba po nazwie firmy to i tak nikt nie szuka wiec nie rozumiem dlaczego tak się przejmują.

Zamiast się cieszyć że im linkujesz, dzieki temu zdobywaja darmową popularność.

Normalnie komuna sie klania :) - chyba mamy demokracje wiec masz prawo wyrazac swoje mysli i opinie czy sie to komus podoba czy nie.

No ja rozumiem gdyby to były zmyslone słowa, gdyby ich nie mógl poprzec szereg informatyków.

Wiec spokojkna głowa nic winny nie jesteś, nikogo nie obrazałeś a jedynie stwierdzałeś fakty.

Więc nie martw się ale co ci ludzi by zrobili gdyby zostali dodani do FFA ? kogo szukać będą ? japonczyka ? rosjana ? cały milion rosjanów ?.

A ty im poprostu zdrowego linka dałeś i jeszcze musisz nerwy tracić.

pozdro i spoko loko ! internet jest wolny ;)

Hehe z neostarady powiadasz to nie dziwi ta flustracja :) gdy się chce stronę otworzyc a ona sie nie ładuje.

A ja zauwazylem ze tego typu problemy maja ludzie ktorych odwiedziny siegaja 100 dziennie max - i codziennie analizuja kazdego loga i odwiedzin co kto jak i czego szukal.

Pozniej biegna do google i innych i wpisują "http moja domena" i sprawdzaja do kogo sie przyczepic.

Pozatym wpis w katalogu mozna uznac za cytowanie utworu - a cytowanie mozna uznac za tresc do 30% zawartosci serwisu pod warunkiem umieszczenia linku do autora utworu - w tym wypadku strony.

Nie słyszalem zeby prawa autorskie sie zmienily wzgledem uznawania przedruku.

Generalnie uznaje sie ze przedruk następuje powyzej 30% a mniej i link to cytowanie z odnosnikiem.

Na tej podstawie cytuje sie niusy z gazet itp.

A wez te IP z meila podeslij do modow forum :) moze zechca sprawdzic kto to taki i okaze sie ze to jakis user forum taki przyjacielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziałem tak zrobiłem, jej listy szły od razu do Nichcianych w TB, coś mnie podkusiło i tam zajrzałem a tu taki kwiatek.

Ty i twoi kumple, z krorymi polemizowales zalosnie online (nazwiska zostaly

zarejestrowane, twoje tez jak do mnie dzwoniles) obraziliscie mnie online i

jezeli znasz sie na prawie to wiesz co to znaczy. Ja przeprosilam redakcje

i ciebie za moj blad, ale ty chciales i to zrobiles mnie

ponizyc. Portal wykreslil mnie jako uzytkownika wiele miesiecy

temu, ale namiary mojej firmy sobie zostawilo.Beznadziejne podejscie. Sam

napisales w odpowiedzi na moj mail ze juz nie hakerujesz mojej strony i

jestes niedobry i bezczelnie nie chcesz sam naprawic bledu tylko unosisz sie

swoimi aroganckimi emocjami. Chyba nie wiesz kim jestem, ale wiem co to

skrucha . Nie odpowiadaj na ten mail, tylko z honorem ponies konsekwencje za

opublikowanie mojej korespondencji do ciebie jako administratora

. Jedno jest pewne, nie mozna ufac waszej ochronie

prywatnosci.

Macie przechlapane.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nic nie dodam ;):)

znam jeden skrót FFA.

Franek daj naluz szkoda Twoich nerwow.

Pani mówiąc KUMPLE pisze oszczerstwa - bowiem nikt z tego forum nie zna tożsamości owej Pani więc nie można kierować obrazy w kosmos.

Tym samym nazywajac i oskarżajac ludzi wypowiadajacych się w tym wątku kieruje masową obrazę do społeczeństwa tego forum.

Bowiem nikt z tutaj obecnych nie napisał obrazy w kierunku bezpośrednim do owej Pani bowiem nikt nie zna tożsamości Pani.

Nie można obrazić kogoś kto nie istnieje na forum.

No nic fantazja górą a FFA się kłania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności