Skocz do zawartości

Zostałem oskarżony o hakerstwo.


mf

Rekomendowane odpowiedzi

ja zawsze obrazam z cachu badz poprzez metarefersh wiec twierdzenie ze ktos obrazil online jest klamstwem :)

Ja tam nie lubie nikogo online obrazac.!

A tym bardziej hakerowac, wystarczy ze przez 2 lata bylem posadzany o hakerowanie wp oczywiscie przez pewnych webmasterow nie przez wp ;)

a tamto hakerowanie polegalo na podmienianiu stron z wynikami i umieszczenie innych na gornych poozycjach.

Teraz juz nie hakeruje :).

Dobra Franek ty hakierujesz

ale ja z hakierowalem Yahoo i pokazalo mi:

https://search.yahoo.com/search?p=www.e-inn...1&cop=&ei=UTF-8

Kurde ktos to mial ten katalog i48 :) wiec tez bedzie mial zhakierowane zycie przez ........

A swoja drogą zhakierowalem UM Warszawa, młoda firma jeszcze

https://gimli-1.um.warszawa.pl/edg_wyszukiw...t.asp?id=408668

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panie franek,

Z pewnym niedowierzaniem przeglądam to forum , i widzę że rzeczy które mają tutaj miejsce napawają mnie zgorszeniem. Narastająca fala agresji, zezwierzęcenie oraz wyrafonowane ataki na wykwalifikowaną panią informatyk są wg mnie niedopuszczalne. To , że ze swoich dokonań jest Pan dumny, wcale nie świadczy o tym, ze jest Pan bezkarny !

Sam proceder sztucznego nabijania sobie treści, na podupadającym katalogu, w celu reklamy i konkretnych wymiernych zysków jest naprawde niegodny ! Nie chcę tutaj używać dosadnego słownictwa, ponieważ uważam siebie za osobę kulturalną - a cienkie wyśmiewki z Pana strony nie licują z powagą mojej skromnej osoby.

Chciałbym ponad wszystko zaznaczyć jeszcze , że kolejnym przejawem pana tupetu , było cytowanie prywatnej korespondecji - kiedyś za takie praktyki wisiało się na stryczku - teraz możnaby powiesić Pana, za znacznie bardziej wrażliwe narządy, którymi zamierza Pan zaiste powodowwać wyrastanie kolejnych gałęzi, na wątpliwej jakości drzewie genealogicznym waszmość Pana.

jak kultura nakazaju - mimo mojego krytycznego spojrzenia , oraz negatywnej oceny Pańskiego postępowania

pozdrawiam

Alien.

sprzęt sportowy tenis stołowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sie zaczyna , udało się przebrnąc trudny proces rejestracji :) naslij na niego prawnika :) albo dwóch

Widze, że i ty chcesz się narazić na sprawę karną. Szyderstwo i deprecjacja jest jedynie bronią tych, którzy nic lepszego pod ręką nie mają ( chodzilo mi o argumenty :) )

jakbyś też łaskaw był choćby spojrzeć na mój profil, to zauważysz, że ową rejestracje przeszedłem już jakiś czas temu ! nawet posty już pisałem!

sprzęt sportowy tenis stołowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że i ty chcesz się narazić na sprawę karną.

uuu powiało grozą , straszysz mnie ? :)

jakbyś też łaskaw był choćby spojrzeć na mój profil, to zauważysz, że ową rejestracje przeszedłem już jakiś czas temu ! nawet posty już pisałem!

spojrzalem ,ale nie zmienia faktu ze to co napisałes jest bełkotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Alien

Zastraszać sobie kolego możesz dzieci, a tu paru starszych niestety osobników się udziela. Twoje teksty są równie śmieszne jak w przytaczanych mailach, jedynie językiem użytym się różnią. Lepiej daj sobie spokój, łącznie z protegowaną Panią, bynajmniej wstydu sobie oszczędzisz.

Postuluję zamknąć topic, a Aliena zbanować, bo najwyraźniej nie dołączył do społeczności tego forum w celu do którego zostało ono stworzone.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to są jaja od samego poczatku do samego konca :)

Rowniez mysle ze to nalezy zamknąc bo ja musze zajac sie katalogowaniem a nie czytaniem tego - a takie pierdoly wciagają :)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którymi zamierza Pan zaiste powodowwać wyrastanie kolejnych gałęzi, na wątpliwej jakości drzewie genealogicznym waszmość Pana

E .... chyba jakies szlacheckie pochodzenie bo jezyk taki niedzisiejszy ... WAĆ PAN HRABIA czy cóś :)

...nic nie dzieje się bez przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] ponieważ uważam siebie za osobę kulturalną [...]

[...]wrażliwe narządy, którymi zamierza Pan zaiste powodowwać wyrastanie kolejnych gałęzi, na wątpliwej jakości drzewie genealogicznym waszmość Pana.[...]

Przepraszam ze wtracam sie nie w swoje sprawy - jednak te dwa zacytowane przeze mnie fragmenty sa sprzeczne zgodnie z prawami logiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killrathi: ciekawe gdzie ta sprzeczność? waszmość może kulture z osądem nie rozróżnia ?

Laki: ależ oczywiście -ale od was - jednak w całym swoim majestecie do was głowy przychylam coby usłyszeć głos ludu :-)

dargre: kultury kolego troche - KULTURY! Szanowny Panie mgr inż Alien - jeśli masz ochote się do mnie zwracać.

Twój post nie jest bynajmnie dziecinny - a po wnioskach w nim zawartych ( zbanować Aliena) bardzo łatwo domyśleć się że waćpan dojrzały wiekiem jest.

Powiedz mi kolego - za co chcesz mnie zbanować ? Może masz stare przyzwyczajenia z poprzedniego systemu , w którym była swięta zasada 3 punktów ?

1) dargre ma racje

2) dargre ma zawsze racje

3) nawet jeśli dargre nie ma racji - to patrz pkt 1

a tak konkludując, to jesteś jednym z dwojga dzieci które dało się zastraszyć ( bo przecież domaganie się reperkusji czymże innym być moze ? )

koniq: nie mam z zwyczaju straszyć :-) jestem raczej człowiekim czynu .... natomiast podoba mi się odpowiedz na moje pytanie ... przytocze kolejność zdarzeń:

1) napisałem sobie tutaj posta

2) koniq napisał, że założylem konto , tylko poto zeby powyrzywać się w tym topiku

3) zwróciłem uwagę koniqowi żeby zajrzał w mój profil ( gdzie zobaczy ze konto założyłem 3 msc temu)

4) koniq stwierdził - że wszystko co gadam to bełkot.

muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem lekcji jakie waszmość pobierałeś i miłościwie nam panujących ... jeśli tylko ktoś zaczyna mówić o faktach , to albo bełkocze , albo należy do układu :-) - miałem szczęście że tylko do bełkotliwych trafilem ... !!!

Ptaq, franek : oczywiście że jaja :-) natomiast chciałem zapoznać się z atmosferą panującą na forum. To taka moja mała metoda na poznawanie ludzi - bardzo łatwo jest wbrew pozorom , broniąc rzeczy z góry przegranej , poznac ludzi , którzy tylko krzyczeć sobie umieja( no i jeszcze grozić np banem :) ) , ludzi którzy ignorują fakty , i ludzi którzy poprostu czytają tekst ze zrozumieniem, a nie reagują na pojedyncze w nim zawarte wyrazy.

Dzięki temu łatwo poznać , z kim można nawiązać jakąś merytoryczną dysputę, a z kim nie warto się kłócić ( podpowiem wam, że na należe do tych grożączych krzykaczy, którzy gardzą faktami .

pozdrawiam czytających.

pozdrawiam też szanowną Pania informatyk.

P.S franek - sorki za tego pierwszego posta - historia posłużyła tylko za kanwe do małej intrygi:)

sprzęt sportowy tenis stołowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Alien. .... jako jede z pierwszych przeczytalem TOPIK Franka i uznalem to za jakis takis dziwnys ... i nic nie pisalem bo wydawalo mi sie to "powalone" od samego poczatku. Brak znajomosci czytania informacji w internecie nie upowaznia Pana i Pani DYRECHTOR do zbyt pochopnych wnioskow a napewno o to ze Franek popsol cos i ma nareperowac ... temat ciagnela Panstwa firma a Franka trafilo i sie podzielil cennymi uwagami na forum i mial do tego prawo "korespondencja wysylana do mnie jest moja prywatna i mam prawo ja publikowac tam gdzie chce" Panskie maile nie naleza do Pana tylko do tych do ktorych je Pan wysyla -Pan jest jedynie autorem i bez Pana zgody demokratycznie moga byc publikowane bez Pana zgody ...

Tak wiec reasumujac ... zanim Pan napisze prosze pomyslec ...

No i troszeczke podciagnac wiedze o necie i takie tam ... koncze i pozdrawiam ...

...nic nie dzieje się bez przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności