Skocz do zawartości

Zostałem oskarżony o hakerstwo.


mf

Rekomendowane odpowiedzi

Pana rozmowka online (taka sama na trzech roznych portalach)... oh how sad one can get, naruszajaca dobre imie mojej firmy, spowodowala, ze mam nowego informatyka o swiatowej slawie i nowego wiarygodnego prawnika, ktory napewno zajmie sie tym i owym.

A oskarzenie jest dopiero oskarzeniem, jezeli prokuratura to stwierdzi, a nie tacy amatorzy prawni jak Pan i ja.

Wiecej dystansu na przyszlosc zycze.

Chyba będę tu wklejał co ciekawsze cytaty.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy przejmowanie się takimi bezsensownymi rzeczami ma sens? Proponuję Ci dwa wyjścia:

- całkowicie zignorować i listy od tej osoby automatycznie kasować, albo:

- napisać do tej osoby, że nie życzysz sobie otrzymywania żadnej dalszej korespondencji od niej i jeśli dalej będzie Ci ją przesyłać, oskarżyć o nękanie

Innych wyjść nie ma. Takie przejmowanie się i rozważanie, co by było gdyby tylko szkodzi zdrowiu i nie daje żadnych efektów.

Zapraszam na blog o użyteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, niech zostanie tutaj :)

Ale przynajmniej się przyznaje do tego, że jest amatorem (przynajmniej prawnym) :D

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja miałem podobny przypadek. Ktoś chciał mnie oskarżyć jako administratora forum, że za jego pośrednictwem ktoś napisał coś nieprawdziwego o danej firmie. Czy ja odpowiadał bym za to jako admnistrator, czy winna jest tylko ta osoba która to napisała?

[

dreamhost.com] - różne losowe IP, darmowa domena globalna wszystko za 22,4$ ROK. Maksymalna możliwa zniżka na kod: FORUM_PIO

Informacje przedpremierowe o grze komputerowej

GTA V na PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze odpowiedzialność właściciela forum jest tuta ograniczona z powodu iż właścicielem postu jest uzytkownik.

Generalnie różnie to jest z forami. Czytałem art. gdzie pisano iż posty napisane na danym forum należą do autora - czyli ma prawo np żądać od administratora wykasowania jego postów itp.

Więc post można traktować w pewnej formie jako artykuł którego właścicielem jest osoba która go pisała tym samym autor ponosi odpowiedzialność za posta/artykuł nie jego wydawca.

Więc posty na forum mozna uznać za forme wikipedi :D brak wlasnosci co do zawartosci a jedynie wlasnosc domeny i struktury, wszystko co jest w wiki nalezy do masy ludzi ktorzy tam pisali, tak samo jest z forum.

Administrator forum nie staje sie wlascicilem postow bo gdyby się stawał musiałby ponosić odpowiedzialność.

Bo albo jest się właścicielem i się ponosi albo się nie jest i się nie ponosi.

Zapewne administratorzy forum - chcieliby być właścicielami względem treści a nie odpowiedzialności.

Tak czy tak spoko głowa :) admin nie poniesie raczej o ile udowodni że nie jest właścicielem treści zamieszczonej w jego serwisie.

TAK MI SIĘ ZDAJE :wow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności