Skocz do zawartości

RWDGenerator - program do generowania responsywnych serwisów www


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Wnioski czy google lubi 'te' strony, proszę wyciągnąć samodzielnie.

I moje wczorajsze "serwisy" postawione wieczorem też już wbiły w index":

site:https://budujesz.co.pl/

co prawda jeszcze tylko strony index, ale sam fakt, ze już są zaindeksowane i to bez specjalnych zabiegów linkujacych.

Soft od tej chwili, w prywatnej narzędziowni w top3, w dziale must have.

Może nie aż na mus, ale może okazać się pomocny zwlaszcza w coraz trudniejszych czach jak chodzi o zdobywanie "publicznych" miejscówek pod linki.

:pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Soft od tej chwili, w prywatnej narzędziowni w top3, w dziale must have.

Może nie aż na mus, ale może okazać się pomocny zwlaszcza w coraz trudniejszych czach jak chodzi o zdobywanie "publicznych" miejscówek pod linki.

:pisze:

Do tego, do czego ja go używam - zdecydowanie must have - bez wyolbrzymiania ;)

Przeznaczenie softu, jak każdego innego in de seło world - zależy w zasadzie tylko od wyobraźni.

Tak więc u mnie RWD dostał wakat na pełen etat :paker:

ricco-banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z ciekawości sprawdzałem stan i stabilność indeksacji "serwsiu www" wygenerowanego w teście powyżej i jest bardzo wysoka ~ 100%.

stanindeksacji.jpg

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program linkuje anchortekty jakie zostały uprzednio zdefiniowane do podlinkowania.

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/209356-rwdgenerator-program-do-generowania-responsywnych-serwisow-www/?p=1430280

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie ma co narzekać, drogo nie jest ;)

Opłata za utrzymywanie strony przez kolejny rok to 300zł netto. 
Jeśli chcesz, możesz już teraz zapewnić sobie spokój na kilka lat do przodu w cenie 200zł netto/rocznie. 

E: po krótkim namyśle ... wziąłem parę lat do przodu i mam spokój :)

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ich przykładowe realizacja oparte są o wp-content/themes, więc nie pochodzą z przedmiotowego RWDGeneratora.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy oni nie kupili od  Ciebie  programu, i teraz  spamują super promocją ?

https://stronywww.favore.pl/

 

Opierają swoje strony na szablonie darmowym do WP https://siteorigin.com/theme/vantage/a nie widzę linka do szablonu na stronie (chyba że nie jest wymagany, w co wątpie).

Czy szablon strony będzie uniwersalny, czy konsultowany ze mną i dostosowany do mojej działalności? Szablon strony będzie unikalny.

 

 

 

Ok, EOT.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmowe to za dużo powiedziane, ale "wizytówki www" to owszem i stricte spamy indeksujaco - podlinkowujace.

-

Właśnie sprawdzam site serwisu jednego z użytkowników wygenerowanego ponad miesiąc temu i hostowanego na darmowym hostingu w  cba i o dziwo wszystkie strony nadal są zindeksowane Około 125 wyników (0,27 s). Do tego podstrony serwisu maja masowo wstawione linki wychodzące co też nie przeszkadza.

 

Moduł - funkcja wstawiający linki

 

:pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten OS nie piszę programów, ale jest coś takiego jak  Microsoft Remote Desktop z tego, co wyszukałem to też na Maca. Wiec wystarczywszy VPS' np z v-net.pro i można generować, co tam potrzeba.

:pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślisz, że twój program działałby pod Wineskin ? 

 

Nie mam pojęcia, ale zawsze Możesz sie zgłosić < wstępnie na PM > i przy czasie niezobowiązująco przetestować

 

Na Mac'a nie planuje pisać aplikacji...

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności