Skocz do zawartości

Kup se Pan wlasny adsense za 60k


Pawka

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy wpisac "exad me scam" i poczytać kilka opinii oraz "reviews".

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o prawdomówność tych ludzi, a o to, że takie a nie inne opinie już są i ciężko będzie poprawić wizerunek systemu. Tym samym jego cena znacząco spada w oczach potencjalnych nabywców.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i lepiej samemu przetestować tylko mnie zastanawia fakt że nie mogę znaleźć pozytywnych opinii a same negatywne. Negatywy zawsze się zdarzają ale z reguły są też pozytywy.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


samemu przetestować serwis

Serwisy które są serwisami "krzakami" (bez żadnych wiarygodnych danych o właścicielu) testuje tylko gimbaza .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam szans w tej dyskusji.

Niestety trafiłeś na forum na którym niektórzy są już lata, mają doświadczenie itp. więc się nie dziw że takie opinie. Ze swojej strony dodam tylko że jeśli nie ma danych firmy/właściciela w serwisie jest to co najmniej podejrzane.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza metodyka jest bez sensu

Moja metodyka jest zdroworozsądkowa i poparta doświadczeniem, gdyby to "coś" było cokolwiek warte, to nie było by tego wątku ani dyskusji, bo serwis zostałby sprzedany "na pniu" ... (nawet 200K nie jest dużą sumą gdyby to miała opisaną wartość)

na spotkanie w którym pokazałbym dowody wpłat/wypłat.

Ten argument (bez urazy) ale robi wrażenie tylko na gimbazie, przedstaw ten argument poważnemu inwestorowi to padnie na zawał (ze śmiechu) .

Nie mam szans w tej dyskusji.

Co do tego stwierdzenia to w pełni się zgadzam ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz że możesz przedstawić całą dokumentację finansową, a więc np. księga przychodów-rozchodów, księgi handlowe, dowody wpłat, dowody wypłat dla uczestników, historię rachunków, pity do us, a najpierw zamieść info na stronie co to za firma łącznie z jej wszystkimi danymi i wtedy może ktoś się znajdzie zainteresowany.

Bez urazy ale taki serwis to można postawić w parę chwil, w jakimś tam czasie zdobyć pozytywne opinie (a Ty masz same negatywy).

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej samemu przetestować serwis, a nie opiniować się ludźmi którzy wysyłali fake traffic, a ich wypłaty zostały odrzucone?

Zajmowałem się HYIPami jakies 15-16 lat temu ... nie ucz Mnie jak robić Due Dilligence ... śmierdzi zdechłą rybą.

poza tym gdybyś realnie wyceniał serwis to podchodzi się do tego tak, że miesięczne zarobki mnoży się przez 12 i wystawia dając dostęp do pełnej dokumentajci ksiegowej.

Wiec zamiast pi*******ć o du**e marynik prosze wklej tutaj KPIR...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec zamiast pi*******ć o du**e marynik

Jak też chcę taką moc jak mają "niebiescy".

:)

Nie żebym od razu używał, ale moc to moc.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz, Zgredzik coś ostatnio się zrobił jakiś nadpobudliwy seksualnie ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up może cyganka mu wywróżyła, że nerwowy jest i się chłopak wqrw*ł :D

Wracając do tematu.

@PatrickU naszą metodykę podpowiada nam stare powiedzenie "nie sprzedaje się kury znoszącej złote jajka" :) no chyba, że kura zaczęła znosić zbuki.. w Twoim przypadku w sieci widać, że zawsze znosiła zbuki.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności