Skocz do zawartości

Windows 10


myszak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Da się. Chodzi szybko (z tym, że mam to zainstalowane na mocnym sprzęcie, nie wiem jak będzie na słabym lapku), strony wyświetla dobrze i w zasadzie tylko tyle można powiedzieć na ten moment. Zwykły zjadacz hamburgerów raczej nie powinien mieć potrzeby instalacji czegoś innego. Trochę wolno się uruchamia moim zdaniem. W przyszłości ma być obsługa wtyczek, więc pewnie będą przynajmniej te popularniejsze dostępne np. adblock.

Wczoraj zaktualizowałem do build 10061 i już nawet zaczyna ładnie wyglądać ten Windows 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z tego co mi się udało ustalić (też mi się to dzisiaj pojawiło) to by się pozbyć tej ikony, trzeba odinstalować i przyblokować jakieś uaktualnienie systemu. Jeszcze tego nie usuwałem, ale jak mi nie zniknie na dniach, to to zrobię, bo też się zapisałem, ale więcej tego nie potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up tak, KB3035583.

mi na firmowych laptokach też dziś wyskoczyło. strasznie mnie to wqrwia, bo to żywcem marketing, na który się nie godziłem - czyli zwykły spam systemowy ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie tak pociąłem 7kę , że mam póki co spokój - ponad dwa lata pracy po min 8 h dziennie i może 3 razy się "wywalił" i trzeba było restart robić ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem póki nie przesiadłem się na 8.1. W porównaniu z 7 rakieta, a i do kafelków dało się przyzwyczaić.

No może i szybciej w niektórych kwestiach ale jak naciskam klawisz 'windowsa' i wpisuje nazwe programu do wyszukania to w windowsie 8.1 trwa to jakbym używał kompa sprzed 20 lat ... To jest bardziej denerwujące niz te kafelki

Najnowsza muzyka i nie tylko na https://nuteczki.top a dla kobiet ploteczki na https://ebabki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności