Skocz do zawartości

[znalezione] LTE zamiast kablowego internetu


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

W Play nielimitowany Internet LTE możesz mieć za 45 zł (na kartę - usługa Cykliczny Internet bez limitu, kartę musisz kupić w salonie za np 19 zł, doładowujesz ile trzeba i kupujesz usługę) lub za 29,90 zł (abonament). To w tej chwili najbardziej korzystna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Dirty

Skąd masz takie informacje?

Ja znalazłem tylko taką, że 45zł miesięcznie jeśli ma być bez limitów i na kartę + trzeba kupić starter za 9zł lub 19zł

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świetnie ;)

Mam kilka telefonów w play na firmę, więc dorzucenie kolejnej usługi to pewnie kwestia wykonania telefonu.

W salonie nikt się nawet nie zająknął, że jest taka opcja.. chyba, że masz na myśli jakiś abonament?

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brat ma LTE z PLAY płaci ~50 zł na miesiąc.

przy modemie usb (bez anteny, koniecznie wziąć z LTE, a nie HSDPA+) ma 4-14 mb/s download a upload też wysoko do 7 mb/s. ping 20-100ms.

To jest chyba zależne czy coś stoi obok modemu itp.

Tylko wcześniej warto zasięg sprawdzić

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie do kogoś kto korzysta z tego LTE, jak wygląda sprawa z IP? Przy każdym połączeniu jest zmieniane?

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nmzc :) Ja chyba zrezygnuję z netu w Orange na rzecz Playa na kartę, pomarańczowi strasznie ostatnio działają mi na nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jutro się przejdę do play, żeby sprawdzić jak to wygląda w realu - jeśli chodzi telefony w play zawsze dostawałem lepsza ofertę inż na stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności