Skocz do zawartości

[znalezione] LTE zamiast kablowego internetu


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Niby są mapki zasięgu, ale tylko faktyczny test Ci powie prawdę. Wg mapki u mnie na działce nie powinno być w ogóle zasięgu, a łapie się na LTE:P

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Właśnie ja mieszkam w obszarze gdzie jest dużo radarów i anten.
Bardzo duże zakłócenia i mimo, że to przedmieścia Wa-wy to może zasięgu nie być a nie będę płacił za coś co nie będzie działać.

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam LTE dla Firm z Play, przesiadłem się z Netii i jestem zadowolony. Zasięg "LTE" jest, czasami rozłącza, ale da się przeżyć, bo płacę 20 zł netto mniej miesięcznie, umowa na 1,5 roku a nie na dwa lata. Transfer wychodzący dużo większy niż w Netii, natomiast przychodzący w zależności od pory dnia około 2 razy większy. Modem kupiłem sam, ale po 12 miesiącach się zwróci. No i najważniejsze, że mobilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności