Skocz do zawartości

dbaj o stare bo nowe ..... :)


kayman

Rekomendowane odpowiedzi


Obecnie jest moda na optymalizację wszystkiego (nawet strony internetowe optymalizujemy) i cięcie kosztöw.

Pracuję w przemyśle i od około roku widzę odwrót od tej tendencji. Tamta "optymalizacja" w dłuższej perspektywie przynosiła straty. Zmiany na lepsze na razie nie dotyczą pracowników (podwyżki płac) ale mam nadzieję, że i tu się poprawi bo pieniądze na to są.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor - 42 cale, Plazma Panasonica. 9 lat bez żadnego problemu. Do zeszłego tygodnia.

Teraz albo mu się ekran zawiesza i trzeba zresetować albo jakieś dziwne akcje z wyłączeniem.

Za to z komputerami to proponuje zastanowić się nad poleasingowymi laptopami i stacjonarkami np. della. Ćwierć kwoty nowego. Parametry dobre. Np. do pracy mam Xeona i Cudę na dwóch monitorach. Laptopy w metalowej obudowie. Działają 3 razy dłużej i nie wiem z czego to wynika ale są chyba inaczej budowane niż każdy marketowy szajs. Na pewno lepiej wydane pieniądze niż na nowe, które zaraz będą technologicznie przestarzałe i stracą 3/4 wartości.

Ostatnio mój kolega stwierdził i trochę w tym racji jest, że kazdy laptop poniżej 3tyś to tylko na podstawkę do kawy się nadaje.

Bardzo wściekła meblościanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mój kolega stwierdził i trochę w tym racji jest, że kazdy laptop poniżej 3tyś to tylko na podstawkę do kawy się nadaje.

Nie wiem, czy dzisiaj wysoka cena jest jakimkolwiek wyrazem lepszej jakości (nie dotyczy tylko notebooków, generalnie wszystkiego). Wymieniłem 11-calowego netbooka (po 5 latach ciągania na uczelni znalazł sobie drugiego właściciela) na ThinkPad'a X230. Kupiłem go wierząc, że to rzeczywiście coś, co będę miał na lata i mimo że nieczęsto z niego korzystam, to materiały pozostawiają wiele do życzenia.

Z komputerami się wycwaniłem - kupuje tylko poleasingowe laptopy i stacjonarki della. Ćwierć kwoty nowego. Parametry dobre

Pełna zgoda. Poleasingowe stacje robocze Della są nie do zajeżdżenia. Do tego Windows Refurbished i cenowo taki sprzęt robi robotę.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności