Skocz do zawartości

jak rozpoznać obecność robota


greguas

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdziłem włsnie jaki jest PR dla tej strony przekierowaniem i tez jest 2 o ile to ma teraz jakieś znaczenie, faktycznie też zaóważyłem żę PR nei ma znaczenia przy wyszukiwaniu jednak czasem ułatwia dodawanie do niektórych katalogów, gdyż są takie które wymagają minimum PR4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

to mozę być ciekawe i zamierzam to przetestować ale powstaje pewien przoblem :cry: jakoż emoja wiedza kończy się na ciągłym poznawaniu HTML

witryna ta udostępnia dwa rodzaje kodu PHP i ASP, który z nich moge wstawić do html'a czy jak zrobie

<SCRIPT LANGUAGE="PHP"><-- tu podany przez witryne kod ---></script>
to bedzie dobrze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej tak, bo na ich stronie jest coś takiego:


Q: What do I need to use the service? 



A: For PHP setups: you must have PHP 4.1.0 or later installed. 

For ASP setups: MSXML2.ServerXMLHTTP v4 or v5 must be installed. No Perl script at the moment, sorry. 



Ale jeżeli nie miał byś dostępu na nowym serwerze do logów to się przyda. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostęp bede miał ale musiałbym dojeżdzać i sam do nich się dobierać bo własciciel jeszce mniej kumaty odemnie, a serwer stoi już od kilku miesięcy , i jest na nim chyba tylko wizytówka firmowa

Nie znam się zbyt dobrze na hostingu, ale wydaje mi się, że wystarczy jak raz pojedziesz i ustawisz generownie logów, a później zainstalujesz sobie np. awstats.

W sumie to myślę, że Apache sam generuje logi automatycznie w katalogu logs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności