Skocz do zawartości

14 kwietnia 2015 roku


Sanchez Spinoza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sokowirówkę jej kupiłem

Buty, torebkę byś kupił.

Masz chłopie przechlapane za taki prezent. Zobaczysz.

:):) :)

Buty? Torebkę? przecież musiałby się pokazać gdzieś w tych nowościach. Po muzea i po teatra by ciągała :)

Sokowirówka jest lepszym pomysłem. Soku zrobi, zdrowia trochę zakosztuje, a i może na kaca mężowi przyniesie szklaneczkę

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej żona :) ale z tym też sobie poradziłem. Sokowirówkę jej kupiłem na ebayu z instrukcją tylko po japońsku. Chce wirować, musi czytać dziewczyna i tłumaczyć znaczek po znaczku. Do czwartku jej zejdzie :)

Żebyś się nie zdziwił jak żona wrzuci tą instrukcję do jakiegoś OCRa a później translatora, 1-2h i będziesz pił świeży sok do M jak Miłość...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej od północy do 8 rano mam kilka dobrych chwil tylko dla gry :D

Ale co z wami? Nie czekaliście na tę premierę?

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sokowirówkę jej kupiłem

No i zrobiłeś błąd, bo jak poczyta trochę więcej to jeszcze wyciskarkę będziesz musiał kupić. Polecam huroma.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taaaak! Premiera GTAV!

A co to jest ?



Masz chłopie przechlapane za taki prezent.

Co powiesz jak moja wyszła po makaron a wróciła z dwiema torebkami, sukienką , szpilkami i czymś tam jeszcze, makaronu of kors nie było :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz jak moja wyszła po makaron a wróciła z dwiema torebkami, sukienką , szpilkami i czymś tam jeszcze, makaronu of kors nie było

Kwestia tego z jakim portfelem wypuścisz ją w plener ;) Najlepiej żonę posłać na zakupy z kartą płatniczą, na której saldo wynosi 1 zł. Płacić może tylko zbliżeniowo do max 50zł

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co powiesz jak moja wyszła po makaron a wróciła z dwiema torebkami, sukienką , szpilkami i czymś tam jeszcze

Jesteśmy w tym samym klubie :)

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd pewność, że o 1 w nocy? Masz informacje z pierwszej ręki? Hmm, musiałbym zgrzewkę dokupić...

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności