Skocz do zawartości

14 kwietnia 2015 roku


Sanchez Spinoza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dla PCtowców premiera byłą wczoraj.

To taj jakbyś film Awatar oglądał 2 lata temu w wersji na telefon komórkowy a wczoraj na dużym ekranie 60fps w kinie :)

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To taj jakbyś film Awatar oglądał 2 lata temu

Czy Awatar ma coś z Xannem wspólnego?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej od północy do 8 rano mam kilka dobrych chwil tylko dla gry :D

Ale co z wami? Nie czekaliście na tę premierę?

Nie czekaliśmy. Wyobraź sobie, że spory procent osobników na tym forum dawno wyrosło z wieku dziecęcego i żadne gierki ich nie kręcą, więc nawet nie wiedzą co to GTA, co najwyżej coś im się tam o uszy obiło.

Inna sprawa, że u obecnych pokoleń ten wiek dziecęcy znacznie się wydłuża, w porównaniu do starszych osobników. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Może kiedyś dziadki będą grać na konsoli. Kto wie?

Tak czy inaczej obecnego pokolenia dziadków, czy też "starszawych panów" już nic nie ruszy i o gierkach z takowymi nie pogadasz. Za to o kobitkach a jakże :D

Tak na marginesie to w jakieś tam gierki to ja grałem ostatnio za czasów Commodore, Atari i Amigi, choć już wtedy byłem "starym koniem", jakieś 30+ lat.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności