Skocz do zawartości

Amazon pozywa sprzedawców komentarzy


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Amazon pozywa serwisy buyazonreviews.com, buyamazonreviews.com, bayreviews.net and buyreviewsnow.com które oferują płatne komentarzy towarów.

https://www.webpronews.com/amazon-sues-fake-review-providers-2015-04

Badania Local Consumer Review Survey za 2014 rok wskazują, że 88% kupujących sugerują się komentarzami lub ich czytają.

Dodatkowo Google rankowaniu uwzględniają ilość komentarzy

0_d10d8_a9acf4ee_orig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git ;) ograniczą się fejki w necie ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie udowodni nikt w żaden sposób

Jak ktoś się uprze to udowodni .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro w sumie podobnie to działa. Początkujący sprzedawcy handlują najpierw towarami o wartości 1-5 złotych tylko po to, żeby nabić sobie 100% pozytywnych komentarzy i 5 gwiazdek przy każdym kryterium (czas dostawy, kontakt etc.). Niby to niezgodne z regulaminem, ale działa to od wielu lat.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ciekawe jak komuś udowodnię że to jest fałszywy komentarz

Była już udowodniona sprawa dotycząca komentarzy, jak się nie mylę z Samsungiem.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale inną stroną medalu jest ciekawe jak komuś udowodnię że to jest fałszywy komentarz ??????

We wrześniu 2013 roku Generalny Prokurator Nowego Jorku poinformował na swojej stronie o zawarciu ugody z 19 firmami, które umieszczały fałszywe opinie w Internecie. Opinie były umieszczane przez użytkowników z Bangladeszu oraz Europy Wschodniej, którzy otrzymywali za każdą pozytywną opinie od 1 do 10 dolarów. Takie działanie zostało uznane za nieuczciwą reklamę afirmy stosujące takie praktyki zostały ukarane karami pieniężnymi w wysokości od 2,5 tys do 100 tys dolarów.

Jak widać można mieć "mocne dowody" skoro doszło do ugody.

Tomek, daj se spokój z aspektami prawnymi, zajmij się e-webem :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazon nie ma wyjścia musi walczyć z takim jawnym robieniem w balona swoich klientów ale obawiam się, że niewiele to zmieni. Po prostu będa się w przyszłości lepiej maskować albo przeniosą biznes w miejsce gdzie jurysdykcja usa nie sięga.

Filmy animowane typu explainer video. Najlepszy serwis AGD Gdańsk, jak zepsuje się lodówka, pralka lub inne urządzenie AGD. Organizujemy bezpieczny import z Azji do krajów Unii Europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za dużo zachodu

ale się opłaca


w miejsce gdzie jurysdykcja usa nie sięga.

tam USA wysyła drony ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności