Skocz do zawartości

Nowe logo Pomorskie


JoomLAB

Rekomendowane odpowiedzi

są niezależne od tego jakimi narzędziami został osiągnięty cel.

Udowodnisz to? Podejmiesz wyzwanie?

https://domatek.pl/pl/p/Aparat-Cyfrowy-HD-12Mpx-8x-ZOOM-32GB-Rollei-Compactline-312/367

Efektu oddziaływania nie masz jak zmierzyć nie wdrażając produktu z daną grafiką. Po drugie, wg mnie ten efekt już został osiągnięty, wszyscy wiedzą czyje to jest logo :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Gdynia ma świetną grupę zajmującą się promocją miasta. Jedno z ich haseł reklamowych powaliło mnie na glebę:

"Co można kupić dobrego w Gdańsku ? - Bilet do Gdyni" :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udowodnisz to? Podejmiesz wyzwanie?

Sprawdź sobie czym focił Helmut Newton i dla kogo. (to taki przykład pierwszy lepszy)

Efektu oddziaływania nie masz jak zmierzyć nie wdrażając produktu z daną grafiką.

Jakbyś nie wiedział na etapie projektu czasem robi się badania, co oczywiście podraża koszty . Sorry ale w tym akurat temacie chyba masz zerową wiedzę ;)

edyta,

poszperaj jeszcze w temacie stworzenia loga "The Beatles" (kto i jak) ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy temacie chyba najdroższa firma wydała na logo 0 $$$

Google logo price tag: $0
The original Google logo was designed in 1998 by Sergey Brin, one of Google's founders in Gimp. Later it has been fine-tuned several times, but the original concept was kept intact.

Odkopałem ceny loga inych marek: https://stocklogos.com/topic/famous-logo-designs-and-how-much-did-they-cost

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem Gimp to w/g Blejkusia nie jest narzędziem godnym pogardy ? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest. Przygotuj mi w Gimpie logo do druku na bilboardzie. Coś denna ta dyskusja.

Rozumiem też, że jest tu pełno chętnych do wykonania loga za 0$$$? To ja poproszę 20 od razu, tylko żeby później nikt mi go na majtkach nie rysował!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest. Przygotuj mi w Gimpie logo do druku na bilboardzie. Coś denna ta dyskusja.

Bez żadnych problemów można przygotować, znaczna część pracy odbywa się po stronie drukarni która przygotowuje rozbarwienia i inne takie rzeczy. Co do jednego masz rację, rzeczywiście denna ta dyskusja z kimś kto mimo przykładów dalej pieprzy bzdury ;) .

PS

Kilka z moich fotek które łyknął francuski projektant wnętrz projektujący redesign sieci hoteli Sofitel były robione amatorskim sprzętem z "plastikowym" obiektywem (takim samym którym posługiwał się Newton) i fotki te jakby nie było "pokonały" inne wykonane aparatami "profi" . Z resztą jest w cholerę fot użytych w reklamie zrobionych nawet smarkfonami ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


znaczna część pracy odbywa się po stronie drukarni która przygotowuje rozbarwienia i inne takie rzeczy

hehehe, to może drukarz od razu machnie logo w gratisie? Chyba wyraźnie napisałem żebyś przygotował do druku a nie do drukarza.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba wyraźnie napisałem żebyś przygotował do druku

Chyba wyraźnie nie wiesz na czym polega praca projektanta grafiki użytkowej - jak masz gdzieś blisko ASP to podskocz i się dowiedz , z pewnością uzyskasz takową informację od pierwszego lepszego z brzegu studenta ...

EOT

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na serio drukarz niczego nie przygotuje, co więcej drukarz sam oprócz pliku potrzebuje jeszcze wiele rzeczy, takich jak naświetlanie na folii, później na matrycy.. jeśli mówimy o offsecie. Co do logo to od grafika tzreba tylko plik "w krzywych" i kolorach CMYK. Ale to naprawdę żaden problem, takie logo w krzywych to w ogóle bardzo bardzo prosta rzecz. Chyba, że w cenie jeszcze zaprojektowanie czcionki bo nie wiem czy to autorska ( można sprawdzić, są specjalne serwisy online). Dobrzy Polski grafik za zaprojektowanie logo bierze od 1000 do 10 000 (zł) klient dostaje plik w krzywych i może jego dowolnie rozciągać, zmniejszać i tak dalej o to chodzi "w krzywych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony wykrzyknik autorstwa Andrzeja Pągowskiego

Miś - Andrzej Pągowski

https://plakatpolski.pl/mis-andrzej-pagowski

Idea tworzenia "loga województwa" itp.:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całej tej sprawie zapominamy o jednej rzeczy, większość podchodzi do tematu na popularnej zasadzie "człowieka orkiestry" czyli jeden człowiek załatwia "od pomysłu do przemysłu" plus oczywiście frytki i cola .... :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to logo i 90 kafli

PZU wybuliło chyba znacznie więcej :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności