Skocz do zawartości

Ostrzeżenie z internet-plus.pl


AQQry

Rekomendowane odpowiedzi

@up Beer to co to dopiero będzie u niego po wódce.. :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Słyszałeś coś o etyce w biznesie ?

I co Ci z tej etyki? Włóczenie się przez lata po sądach? Co zwojowałeś oprócz dodatkowych kosztów na dojazdy na rozprawy? Jeżeli uważasz, że ktoś prowadzi nieuczciwą konkurencję to do tego też są specjalne instytucje. Uważasz, że tylko w tej branży można znaleźć takie "kwiatki"? NIC nie zwalnia od myślenia i nie musisz się z tym zgadzać :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blejk, powoli dojdziesz do tego, że nie wszystko da się przeliczyć na kasę i że (banalne to) paru rzeczy nie kupisz sobie za żadne skarby ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co przychodzi z bycia uczciwym, lojalnym ...? Też nic?

Pokaż mi w którym miejscu napisałem, że nie warto takim być? Cały czas piszę tylko o tym, że nie warto być owcą do dojenia i trzeba być czujnym na każdym kroku, bo takie "kwiatki" znajdziemy w każdej dziedzinie życia. A jak to mówią - jak masz miękkie serce to musisz mieć twardą du**ę.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym , że droga "sądowa" jest ciężka bo tak naprawdę sądy maja to głęboko w (_!_) jak jedna firma dyma drugą a praktycznie instytucje powołane do dbania o interesy klientów też mają niemalże zerowe możliwości w PL . No i tak dymają jedni drugich overtime.

Ja (w swojej sprawie) teraz będę miał możliwość odpytania przed sądem prezesów Google Polska oraz IAB , no i ta możliwość jest priceless :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ich strukturze zatrudnienia niemożliwe jest osiągnięcie dobrych wyników w SEO :D , jeżeli nie zmienią swojego podejścia / metod to max 2 lata i wylecą z SEO, nie pociągną długo na stawianiu tych swoich pseudokatalogów na przechwytywanych domenach :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie jakiś hangouts dla Ciebie przygotują.

Nie dadzą zrelacjonować bo Sunrise System boi się jak diabeł święconej ujawnienia ich wałków ale myślę, że uda mi się jakoś to obejść ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jest to sprawa o morderstwo przecież

Ale z KK , także są możliwości doprowadzenia ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy się chyba ogarneli :) Teraz będą uczciwe WHS robić za 9,90 od frazy https://www.forum.optymalizacja.com/topic/210893-praca-copywriter-w-internet-plus-https-sp-z-oo/

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności