Skocz do zawartości

Nie uczciwa wymiana linkami


marioccp

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby bylo jasne ja nie zdejmuje nigdy linkow pierwszy bez przyczyny wiec prosze nie wprowadzac blad!

Oczywiście czarna lista jak najbardziej ale w jaki sposób ma być to robione???

Bo chyba nie w taki jak opisał to marioccp.

Ja i MMP pokazaliśmy Ci absurd Twojego pomysłu.

Jeśli określisz jasne i sprawiedliwe zasady czarnej listy to nie ma problemu, ale jeśli będzie to miało wyglądać tak jak opisałeś no to już sam otwierasz tą listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na tym tak bardzo nie zalezy, nie mam wielu osob ktore sa nieuczciwe.

Postawilem zapytanie w celu poprawienia pewnej jakosci pozycjonowania i oszczedzenia czasu traconego na czeste sprawdzanie BL.

Zasada moglaby byc jedna ale za to nie zawsze mozliwa czyli dowod oszustwa - kopia strony (screen) i link do aktualnej strony. Jezeli ktos sprawdza systematycznie swoje BL.

Tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbit ... nie banuj tylko zrob topik

Czy wiesz co się dzieje na podobnych listach gdzie ludzie są bezimienni ?

Jeśli masz ochotę sprzątać te bluzgi i odbierać sterty PW od tych 'uczciwych' lub też rozstrzygać czy taki wpis jest zasadny czy nie jest zasadny (złośliwy) to możesz założyć taką listę...

Zapewniam Ciebie, że w naszym 'polskim piekiełku' więcej by tam było złośliwości niż sądzisz... Spisujcie umowy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale przecież to cała filozofia 'wymienie się linkiem, moja strona PR=5, twoja min. pr=2'... a nuż 20% nie zauważy...

denerwuje, gdy wymiana jest poważniejsza, wtedy najczęstrze tłumaczenie 'serwis zmienił właściciela', często usuwają, gdy wstawiam linka na zupełnie innej stronie niż ktoś do mnie, mimo, że wpiszę wyraźnie aby sobie zapisali/pamiętali, i jak chcą usunąc, to niech dadzą znać,

jeszcze nikt nie dał znać, a linki ubywają :)

dotyczy to oczywiście bezumownej wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności