Skocz do zawartości

ale burza wyłączam sie


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już miałe doświadczenie z burzą w tamtym roku. Tak sobie gdzieś grzmiało w okolicy, a na jeden raz jak nie pier.. blisko domu, to aż mi włosy stanęły :P Po paru godzinach jak doszedłem do siebie - a raczej jak włączyli już prąd :zeby: to okazało się że w pewnych urządzeniach nadal prądu nie ma B) I tak sumując w trzech domach (połozonych w obok siebie) nie działało: dwa albo 3 telewizory, 2 tunery satelitarne, jakaś jedna droga drukarka (kombajn), dwa switche i chyba dwie karty sieciowe. Piorun nie uderzył w żaden z budynków, tylko gdzieś bardzo blisko. Przepięcia były w przewodach antenowych, telefonicznych i w sieci pomiędzy kompami. Teraz staram sie w czasie burzy wyłączać co droższe urządzenia, a wszystkiego też mi sie nie chce wyłączać, bo jest tego za dużo - zwłaszcza każdy kabelek, który wychodzi na zewnątrz budynku.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice 0 chmur na niebie 0 deszczu i tylko wyładowania atmosferyczne w postaci błyskawic! Super to wygladalo i brzmiało (=

i tak było ok 2h am teraz juz jest 25C i coraz lepiej (:

pzdr

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uwielbiam taką pogodę. Nie potrafię zrozumieć tych narzekających. Przez 10 miesięcy w roku skargi, że jest zimno, a jak przyjdzie ładna pogoda to bręczą, że gorąco :)

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam komputerow nie wylaczam licze na dobra instalacje smile.gif budynku, w koncu to nie obowiazek wylaczac a obowiazkiem spoldzielni jest smile.gif odpowiednie zabezpieczenie sieci energetycznej wiec mogloby stuknac bo procesory sa juz szybsze.

heh jako byly pracwnik techniczny duzej spodzielni moge ci powiedziec ze nic bys nie dostal bo

- spodzielnia ma obowiazek co rocznie przeprowadzac pomiary wszyskich instalacji elektyrcznych wlacznie z odgromowa, wniosek ich to pi****l*** bo zazwyczaj maja papier że oni sa ok.

- w wiekszosci regulaminow uzytkowania lokali jest punkt o obowiazku wylaczania z instalacji (wyciagniecie wytyczek) urządzeń elektrycznych (lacznie z telefonami i antenami) podczas wyladowan - jeszcze bardziej ich to wtedy pier**** bo to chyba jasne ze nie ma mozliwosci stania sie czlonkiem spodzielni bie akceptujac jej wewnętrznych regulaminów

w tej spodzielni w ktorej pacowalem byl przypadek bezposredniego udezenia w blok (efekt - nie bylo rodziny ktora by czegos nie stracila i 50% wszystkich instalacji poszlo do wymiany) czesc lokatarów uwazala podobnie jak Ty, po trzyletnim procesie do kosztów straconego sprzetu doliczyli sobie koszt obslugi prawnej bo absolutnie nic nie zdzialali

moral - trzeba bylo wydac te marne 150 zl na ogranicznik przepięciowy i znacznie podwyzszyć szanse ukochanego sprzętu na przezycie konfrontacji z silami natury :)

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A umnie troche chlodno, siedze otulony kocem i popijam gorącą herbatke z cytrynką brr... ale zimno...

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nie potrafię zrozumieć tych narzekających. Przez 10 miesięcy w roku skargi, że jest zimno, a jak przyjdzie ładna pogoda to bręczą, że gorąco :)

Bo niektórym się marzy klimat umiarkowany :o

U nas niestety jest tak że albo super zimno, albo super gorąco ;)

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności