Skocz do zawartości

Aukcja allegro - portale kredytowe - cena


Arek73

Rekomendowane odpowiedzi

Portale...;) Ja myślę, że spokojnie 100k. Szczególnie za takie wynalazki pozyczkipozabankoweforum.pl

A tak na poważnie to jak ktoś próbuje sprzedać swój cudowny biznes za grosze bo właśnie leci na księżyc i nie ma czasu na takie pierdoły, na aukcji nie wspomina nic o dochodach, ruchu, itp. to na 101% szuka rogatego jelenia.

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W zeszłym roku miałem klienta który opchnął portal oparty na pp (sklep z butami sportowymi firmowymi) za 6000 zł na allegro. Napisał, że potral sam zarabia 3000 zł/ m-c a utrzymanie pozycji topowych kosztuje 400 zł. Kupiec poszedł jak w dym tylko kwota się nie zgadzała bo nie 400 a 1400 zł. Ponadto tak długo robili cesję, mnie sprzedający nie chciał płacić, że po 40 dniach frazy wyjechały poza top100. I kasa poszła w kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności