Skocz do zawartości

Czyżby nadchodził kolejny update?


pozycjonowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na wyjscie z filtrow:D Ale fakt zapomnialem ze tu wszyscy maja zawsze same topy:) Ty tez ?

Chyba czegoś nie rozumiem... Siedzisz w filtrach i czekasz niecierpliwie na aktualizacje pandy i pingwina bo ma Ci to w czymś pomóc ? Pomoże Ci ale chyba tylko w osiągnięciu top100.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Chyba czegoś nie rozumiem... Siedzisz w filtrach i czekasz niecierpliwie na aktualizacje pandy i pingwina bo ma Ci to w czymś pomóc ? Pomoże Ci ale chyba tylko w osiągnięciu top100.....

freelancer od pozycjonowania nie rozumie?:D To nie bede tlumaczyl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzieć w filtrach 2 lata po pierwszych aktualizacjach to trzeba być na prawdę dobrym.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czym siedzisz, ważne, że przez 2 lata dalej nie wie co zrobić i czeka aż manna z nieba poleci...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blake - dokładnie o tym napisałem i zgadzam się z tobą :)

@roli - nie nie mam samych topów, ale jest dobrze więc na pewno jak jaki wielu na forum nie potrzebuje random serpów. Z drugiej strony jak masz filtry to na pewno dołożenie kolejnych kilka, kilkanaście stron do listy twoich zamrożonych po przelocie zwierzaków nie spowoduje, że będziesz zarabiał więcej i w to możesz mi uwierzyć! Więc ja bym na twoim miejscu nie wyczekiwał wizyty zoo w serpach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

freelancer od pozycjonowania nie rozumie? :D To nie bede tlumaczyl....

Spokojnie, nie musisz tłumaczyć, szczerze to nawet tego nie oczekiwałem po osobie, która tyle czasu siedzi w filtrach i nie potrafi z nich wyjść a szuka wybawienia w aktualizacjach algorytmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a tak sie sklada ze widzialem kilka twoich stron...

No widzisz a ja twoich nawet oglądać nie potrzebuję.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę tylko jedną osobę, która nie wie o co chodzi.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak na serio, ja to zrozumiałem inaczej

Czekam na wyjscie z filtrow:D

Emotoikonkę na końcu zdania ":D" rozumiem jako żarcik.

Bo jeżeli jest inaczej to śmiać się nie ma z czego :)

No to tylko ty tak to zrozumiałeś bo nawet sam autor do tego się nie przyznaje tylko się broni zarzucając innym coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę tylko jedną osobę, która nie wie o co chodzi.

Blake masz na wszystko dobra rade z ktora czlowiek nie wie co ma zrobic.

Szkoda ze zes swojej ptasiej grypy nie uratowal... przeciez wiesz co robic hehehe

A co do reszty nie lekajcie sie tak nowych zwierzaczkow:) Kiedys i tak nadejda:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności